Najnowsze treści autorstwa Trytowin

  1. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Siemka frendzle jak tam leci : ) Dawno mnie nie było na sp :) Pora cos pokilkac ;)
  2. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Ten turniej to jakaś porażka ... części osób nie bo terminy dobre do dupy , części nie ma bo hasła niepodane np. wczoraj :) , w ogóle ten turniej to jakaś parodia westernu .
  3. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Da się zamienić daty ? 22.05 20:16 BWNW-G vs SHED BLOOD 23.05 20:16 Last;* vs Fenicjanie
  4. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Jakiś link gdzie można zobaczyć podział nagród ?
  5. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Trochę śmiech z taką przewagą i aktywnoscią do 3 30 nie dali upilnować wioski o 23 powstałej z 26 pkt xd ale oczywiście nikt nie grał na poważnie , losera znowu mama wołała aby pomógł tacie xd itd. :)
  6. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    za 3 :) tak jakos dziwnym trafem pare min po ochornie dostałem karete ;) ale jakoś tak wyszło jak grać przeciw loser to wynik nie może być inny xd
  7. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Na każdej się da :)
  8. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Już założyliście kącik płaczek ? Tylko nie wiem czy sollor może no bo 7 latek raczej się nie zapisze xd
  9. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Żebyś nie mógł spać po nocach xd
  10. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Co hahahah bajki potrafisz pisać szkoda że nawet w kilku procentach tak grać nie potrafisz xd Pokaż te rundki gdzie w 4/5 na mnie lecieliście a i tak dostaliście hahahahahah
  11. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Buhahahahahah
  12. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Zastanawiam się jak taki osobnik może być w P! jak ktoś mógł je tak zhańbić to nie do pomyślenia nie ma fb , dynamitki , terrora czy ifrosa i takie rzeczy się dzieją szok xd
  13. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Ale ktoś na nich będzie chociaż i ktoś pogra a nie 1 osoba
  14. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    na 6 os wchodzi 3 osoby wiec na 12/16 będzie 6/8 i już można grać chyba logiczne ;) Jak wejdzie z drużyny 3 czy 6 osób to już problem drużyny :p
  15. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Widzę że nawet w tym turku nie zdążę zagrać bo wcześniej go ściągną ... Może przemyślmy wszyscy ustawienia całego turka na next ( 6/8 osobowe drużyny i inne ustawienia to ktoś może wbije :) )
Do góry