Najnowsze treści autorstwa Tomi707

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    no ale to chyba gracze imp wyszli z taką inicjatywą, więc kto by nie skorzystał mając 5k wiosek w pałę ? puste to przejmują, co mieli zrobić czekać honorowo 2 tyg aż ogarniecie się na nowo z stałkami, 99% ludzi by tak zrobiło
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nie chce nic mówić, ale LIGA też była wyciągana do DCS jak było źle u nich, pisali do wielu graczy, kilku przeszło, wiele akcji DCS tak samo było robione na konta widmo lub porzucone, pomijając fakt bana masterx i kakaowego gdzie tylko przez to załamał się front, a i jeszcze potem akcja w...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    8, 11, czy 14 to bez różnicy i tak organizacyjnie DCS jako lider waszej koalicji kompletnie nie daje rady, jeszcze coś dajecie radę bo ciągnie was rafals i trochę histeria a ta statystyka dogłębnie oddaje, że nie wiecie jak się w ogóle gra staty z wczoraj, 5k wiosek więcej, to potencjalnie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    z ostatnich 3 dni, lokalne akcję vs mega akcja, niezłe jajca
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nowi frontowcy na razie działają jako tarcza na tysiące ataków a tu kolejny rozłam DCS ? SCD.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    SKI już rozjebane kilka dni temu
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Najlepszy, czyli ja jednak został, w sumie to tylko 3 dobrych wzięliście, reszta na razie pada. Teraz gra się wyrówna, bo wasze rozpędzenie jest takie, że na każdej akcji ktoś z ligi rzucał kontem, albo był ban, ciul w te rzuty kontami ale bany masterx i kakaowego rozwaliły cały cypel, tak to...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tak to wygląda, dużo w tej różnicy miały udział bany w Lidze i niedostatecznie przygotowana obrona Ligi na początku, no ale gra na 6 kontynentach z frontem to i tak się trzymamy, a no i jeszcze na pierwszych akcjach na lidze zawsze ktoś rzucał kontem i całe leciało bez walki, dopiero teraz...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    no poważnej gry na razie tu nie ma, teraz jest tylko obrzucanie się banami na akcjach i kto kogo zrekrutował
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    to tak trochę nie za dużo, no ale coś tam było od 200 na konto, to dla mnie akcja z karetami
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    ale mi to odpowiada :) wole 100x bardziej grać, gdzie jest trudniej i nawet przegrać, niż grać w koalicji gdzie 70 % graczy nie ma nic ciekawego do roboty, dla mnie wtedy to gra bez ambicji i bez sensu, więc pewnie oddał bym konto
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Akcja bez karet, poważna gra jeszcze się nie zaczęła i my mamy front na 5-6 kontynentach, a każdy z waszej koalicji ma własny skrawek
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    za takie nieładne zagrania jakie robicie, muszę uruchomić mój tajny plan, który zrobiłem konfederacji na 116, uwaga start !!!
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    no DCS potrzebuje jeszcze 340 takich akcji jak dziś i przełamią LIGE, a takie śmianie było, że po pierwszej akcji, całe ski już pada :D
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    12mln RA do 20 mln RO 268.660 / 268.660 bananowe RA ;]
Do góry