Najnowsze treści autorstwa Tohsaka Rin

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale masz marzenia :) Chcesz się zapisać w historii jako prawie największa ssawka do defa ? :) Chociaż.. trzeba przyznać.. przynajmniej coś z nim robisz nie tak jak @Yamvor :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    I kwestia wieku się wyjaśniła ;)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    To może odnieś się do tego, że ciągle sądzicie że wygraliśmy świat "kosami" czy jak to było nazwane "okienkami transferowymi". Jeszcze zrozumiałbym gdyby przepływ graczy szedł w jedną tylko stronę.. Trochę zapominacie, kto rozpoczął tego typu grę. W dodatku na samym początku. Trzeba by po...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    To czemu skasowaliscie człon trzymający wojnę? To nawet nie było opłacalne z racji choćby bonusów
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Czyli jak Ty się produkujesz to jest dobrze a jak dostajesz odpowiedź to znaczy że kogoś boli dupa? ;) Podwójne standardy widzę zachowane ;) ale czego się spodziewać po marzycielach. Był czas przywyknąć :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Spectrum x Clown ehhh szkoda.. może i ja powinienem zachowywać raporty sprzed paru miechów żeby się pofleksować i dowartościować... a nie czekaj... nie muszę tego robić xd wstaw kilkanaście z pewnie kilkuset rozbitych w nocy, skoro już na raporty walczysz xd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    dokładnie, jak Ty wszystko wiesz i znasz powody zejścia z frontu dokładnie, zszedłem bo jestem nikim :) z tym, ze ja nie muszę być kimś i nie muszę niczego udowadniać na siłę jak cała wasza banda klaskaczy od samego początku jak nie próby zakłamania rzeczywistości to próby oczerniania innych...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    dla mnie możesz srać, nie tylko bekać sobie :) może czas skomentować jak atakujesz Ty i Twoi koledzy z frontu? xd aaa no chyba że to nie Ty tylko ktoś Ci z konta wysyłał xd w nocy.. bardzo czytelne... no beka w ch.. skoro "zabraniasz " mi pisać bo nie jestem na froncie to czemu kasztany...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Połowa koalicji czyli 3/4 kont wliczając kuzynów ich psy I koty.. Hmmm
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie wiem, niezbyt mnie interesuje ich struktura dowodzenia. Kiedyś miałem bekę z gitów, że zawsze jak lecieliśmy na nich to oni starali się lecieć dzień przed.. I efekt był taki że na naszej akcji nie mieli czym odbijać. Teraz widać, kto im akcje pisał Co do wysyłek ofów w nocy.. Optim.. Nie...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Eee tam dzień przed akcją. Już jak zaczęli fejkować dało się wyczaić gdzie poleci akcja, czyli ok 1.11
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Polać mu! Dobrze gada z tymi śmieciami! ;) W takim razie @rambambat @Yamvor2 Ładnie Was ciśnie Wasz kolega z esów xD ( czy tam jego ojciec :) )
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Niekoniecznie chce Po prostu się odniosłem do pewnych wątków poruszanych na forum. Tu nie chodzi o analizowanie a sprostowanie pewnych rzeczy. Ostatnio rzadko zabieram tutaj głos i tak wyszło. To nie jest kwestia racji a argumentów. Gdyby nie pewne debilne przypadki to po prostu byłaby...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @rambambat dzięki, mam już pracę, w której się spełniam. Wolę pisać rozprawki, niż być jednym z motłochu, który szuka atencji i poklasku grożąc ludziom do reala z powodu gry. Takich ludzi jak Ty i Tobie podobni powinno się w jakiś sposób weryfikować I umieszczać w odpowiednich ośrodkach...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Azmin standardowo.. podwójne standardy :P Jak ktoś rzucał kontem po stronie JN to super > Jak ktoś przechodził na stronę Dżobiego super sprawa i wogóle sukces bal te sprawy Jasna strona mocy lizanie sobie z dzióbków etc :P.. aaaa jak się dzieje odwrotnie następuje próba zabłyśnięcia...
Do góry