Najnowsze treści autorstwa To Ten Nowy

1. To Ten Nowy

Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Sam nabiłem na sobie 2,5kk ro przez ostatni tydzień proszę mnie zbiczować. Powinienem lecieć 10x dłużej w AWW żeby nikt się na FO nie spłakał i żeby wiedzieli, które wioski są przerobione na offa. <cisza>
  2. To Ten Nowy

Znajdziesz chociaż jedną moją wypowiedź w której mam bekę ze SKI czy tak jak twój ziomek demotywator lubisz po prostu w eter sobie porzucać zdaniami? <shrug>
  3. To Ten Nowy

Jak to jest złożyć się na 3 akcje od SKI z którego cały świat macie beke. <piwo>
  4. To Ten Nowy

No powiem Ci, że nie spodziewałem się, że wyciągniesz grę u mnie jako argument na swoją korzyść. xD Siedziałeś na zapleczu przez cały świat, zjadałeś barbarki i to z kiepską skutecznością i trzeba było Cię poganiać żebyś wysyłał stałą bo się kisiła. Nic w sumie do plemienia nie wnosiłeś dlatego...
  5. To Ten Nowy

moralnie AWW i RDG
  6. To Ten Nowy

Zaprowadźcie pachołka do przedszkola bo chyba emocji za dużo <shrug>
  7. To Ten Nowy

Tutaj trochę bajki gadasz bo byliście podpisani z 8cudem i SG, 8cud Wam się rozsypał SG wzięliście do siebie. Na dwóch ćwiartkach tak naprawdę walczyliście z bloodami które po miesiącu były małym pryszczem na mapie w stosunku do waszego rozmiaru i z NT które jako jedyne robiło Wam jakiś problem...
  8. To Ten Nowy

A może po prostu patrzysz ze swojego AWW-owego punktu świata i liczysz, że każda perspektywa jest taka sama? Czy globalnie jesteście w mniejszości? Tak, walczycie i na Nas i na SKI. Czy PON ze SKI sprawiał że nie byliśmy 18k vs 28k? Nie. Leciały na Nas offy w ilości 1/3 naszych wiosek i nic nam...
  9. To Ten Nowy

Coś się nie zgadza z wizją świata i naczelnego propagandzisty AWW - owskiego?
  10. To Ten Nowy

Możesz płakać, tyle Wam w sumie zostało jeżeli chociaż część informacji które wyszły są prawdziwe. Nawbijaliście multum diód i wysp na jakichś chłopach z elite, gdzie siedzicie tam, obstawiam że na VPNach bo 30 dni zasta pewnie dawno przekroczone(sami pokazaliście że w taki sposób zresztą nawet...
  11. To Ten Nowy

Musi niesamowicie dupka boleć że nie znalazłeś się w gronie tych paru osób, które dostały szansę pograć u Nas ale cóż, przeciętniaków wybitnych jedynie w zasysaniu deffa co akcje nie potrzebujemy. <cisza> Przykro mi, że nie byliśmy zainteresowani wzięciem waszego plemienia do Nas, mimo Twoich...
  12. To Ten Nowy

Z czortami współpracujemy czy ktoś się z z tym kryje?<cisza> Lecicie w nich to podeślemy deffa żebyście się na moralach wykrwawiali. Nam to jak najbardziej na rękę było żeby ktoś trzymał Was z dala od Nas żebyśmy mogli spokojnie podwórko ogarniać. Gdybyśmy ich zostawili zjedlibyście pewnie...
  13. To Ten Nowy

Jak ma nie dopisywać jak oddaliście połowę naszej trzytygodniowej obrony w dzień. <cisza>
  14. To Ten Nowy

NT padło, coraz bliżej do ostatniej batalii <cfaniak>
  15. To Ten Nowy

Wniosek jest prosty, zatrudnijcie kogoś kto będzie robić fajne filmiki <cisza>
Do góry