Najnowsze treści autorstwa TimeToPlayTheGame

  1. TimeToPlayTheGame

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie przesadzajmy nie było takiej tragedii tam, bardziej był tam pierdzielony warzywniak w P niż ciężki front...
  2. TimeToPlayTheGame

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Po prostu tpk przegrało w wybory krzesełkowe z duplo xD
  3. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Orangutanie spadaj po banany
  4. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale ja ci mogę tlumoku przyznać że dostawaliśmy info z twojego konta tylko każdy ci piszę że albo jesteś idiota bo nie wiesz komu dałeś passy albo że jesteś idiota bo dałeś hasło admin1
  5. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wszystko kasztanie rozchodzi się o jedno że ty tak mówisz a to gówno nie argument i dowod, ja też od dzisiaj mówię że mi się trd na konto wbił i wiesz jaki mam dowod taki sam jak ty.... Jesteś na tyle glupi że dajesz passy do konta komuś kogo nie znasz, za taką głupotę powinno się utylizować...
  6. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jeżeli uważasz że to nie cop to jesteś na tyle ułomny ze albo ustawiłeś sobie hasło admin1 xD Albo korzystałeś z botów chudesa, jeden pies tak samo żałosne, a jeżeli cop no cóż jak sam nie wiesz komu pasy dajesz to po co tu wypisujesz? Skoro juz sie wyjaśniło to brawo dla TRD że rozebraliscie...
  7. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A czy ja czasem ci o tym na początku września nie pisałem? Sami tej wojny chcieliście, sami do wcześniejsze wojny dazyliscie prowokacjami, rohan powiedział sprawdzam i okazał się ze złapał was już z gaciami w dole i w miesiąc wy....was lepiej niż Bułgarki przy krajowce ;)
  8. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Co za noob mi próbuje mocarke zabrać? Ja tu walczę o nią legalnie na trd a nie na darmach, a nie czekaj to też darmy
  9. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    100 pękła, obrona dobrze idzie chłopaki XD
  10. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No cóż, chyba ktoś się nie spodziewał że można tyle grubasów posłać, diody na k36 i k46 ważniejsze niż mobil na drugiej linii parując xD
  11. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Akcja? Adeq sprzedał komendy więc raczej lekki pierd TRD a nie akcja :D
  12. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A na uj nam ten orangutan?
  13. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Obrona, obrona ale jak wy w czasie 3 akcji rohanu robicie jedna to naprawdę podziwiam graczy że nie pizneli plemieniem z taką organizacja i najlepsze że daliście sobie przeorac tak wioski frontowe że nie macie jak wyprowadzić akcji która zaskoczy rohan xD
  14. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Uważaj bo ktoś cię bierze na poważnie orangutanie
  15. TimeToPlayTheGame

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dodatkowo tydzień od startu wojny akcje wyprowadzacie, zanim wy 2 wyprowadzicie to rohan wam już 4 walnie, co was powstrzymywało przed walnięciem 3-4 dni od startu wojny? Nie byliście przygotowani? To po kiego prowokowaliscie na granicy, swoją nieudolność i brak dyscypliny w plemieniu zrzucasz...
Do góry