Najnowsze treści autorstwa Throe1994

  1. Dyskusja

    Kiedy masowe kasacje wrzucacie? Ciebie ciech nie pytam, bo pierwsze co zrobiłeś jak straciliście przewagę to kasację wrzuciłeś. z Komy na A7 wszyscy się śmiali, ale wielkie AKA jednak bardziej wystraszyło przegranej niż siger i jej ekipa.
  2. Dyskusja

    Dostajecie wpierol lamusy :D
  3. Dyskusja

    Dupsko Cię boli, bo was olałem w decydującym momencie, gdy chciałeś opublikować oficjalnie podpisanie z nami sojuszu :D co prawda tylko przeciw P, ale to zawsze coś. I jaka rada P, wszystkiemu winna jest katita, a nie żadna rada :D Zmień dostawcę albo odstaw to, co bierzesz
  4. Dyskusja

    No to zweryfikuj siebie cwaniaczku i pokaż screeny naszych rozmów wysłanych do Paradise przeze mnie :D Ale Ty z siebie robisz debila i to jeszcze publicznie. Całe szczęście, że nie doszło do sojuszu między nami, bo pewnie byś takie farmazony zaczął pierdolić, żeby PB już nie istniało..tak jak...
  5. Dyskusja

    Obi bana wyłapał za próby rekrutowania wrogów czy wejście na nasze plecy? Dla kolegi pytam.
  6. Dyskusja

    Tak się kończy wojowanie z PB.
  7. Dyskusja

    Szkoda, ze Adek Cię nie ma w limicie, znowu by Ci offy wybijał i karety..ehh musiałes mu z limitu uciec?
  8. Dyskusja

    damian.pl, które P rozebrało.. no to hmmmm? Sweetpain? SZUBI? marek46aa? glapa997? amfanawystrzale? kieleckipirat? To tutaj rozumiem wszystko jest w porządku
  9. Dyskusja

    my jak widać jesteśmy 57 wiosek do przodu, mając 9 członów mniej od was razem wziętych, więc nadal zakłamujesz rzeczywistość :D
  10. Dyskusja

    Jak to mówiła katita? "PB przestanie istnieć w 3 miesiące?" Macie jeszcze 2 miesiące :)
  11. Dyskusja

    No i ciech znowu zakłamuje statystykę, aby całemu krp było mokro w majtkach A prawda jest taka, że ich wielcy sojusznicy dostają oklep od jakiś dwóch małych członów :) I poza tym plemiona gerani LM są po stronie P, więc lejecie ich sojusznika i jeszcze publicznie się tym chwalicie :D
  12. Dyskusja

    Zapraszam do udziału w ankiecie. KTO WYGRA A9?
  13. Dyskusja

    Dawaj te screeny dla mnie. Jak to są screeny pokroju moich wiadomości z Pięknisiem celem zakończenia żywotu STOP na A9 to ja chętnie w ramkę oprawię, w pokoju powieszę
  14. Dyskusja

    To po raz drugi i ostatni Ci mówię, pokaż dowody na to, że wypisuję do P celem skłócenia was albo przesyłam im screeny naszych rozmów :D Bo głupoty gadać jak poseł kowalski lub pseudowolnościowiec mentzen to każdy potrafi, ale przedstawić coś co, te słowa powiela to już bebe :)
  15. Dyskusja

    Z Tobą Obi nie rozmawiam
Do góry