Ostatnia aktywność THEvMOLKA

  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    157-Peka OFF
    • 1714421438336.png
  • THEvMOLKA zareagował/a (a) na post użytkownika OdKlEJoNy n0cnYSpIeL w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
    Psycho wygrywa a OBÓZ prowadzi jakąś propagandę, widzę tutaj podobieństwo do Marzycieli
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    no tak masz racje, dodaj tylko tych x osób które wyrzuciliście po straceniu pierwszej wioski xd
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    priorytet ustawiony pod nielimitowany limit
  • Swietna robota, milo sie oglada <3 @Nexgen nie podpuszczam Cie, ale na nastepnej aktualizacji nie bedziesz miec wioski na K56
  • THEvMOLKA zareagował/a (a) na post użytkownika LadyOfTrue w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
    Akcja pierogow byla dla zmylki dzisiaj +4
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    no i nie pozostawiles Psycho wyboru, muszą utworzyć kolejne 2 człony
  • THEvMOLKA zareagował/a (a) na post użytkownika Niebieski Barbarzynca w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    kurde tak to czytalem i myslalem, ze piszesz o mnie, a tu takie rozczarowanie :(
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    niestety tak to jest jak za płotem masz mnie, a później patrzysz w lustro i widac co widac ale teraz jesteś w Psycho, więc z górki i...
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    czyli mam czuc sie wyrozniony jesli mialem ponad 100? oczywiscie rozlozone na 3 dni, bo nie ma co przesadzać z fejkowaniem na akcje
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    jestem już w pozycji na klęczka ale Lord Varys nie ma wymaganego sprzętu
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Dyskusja.
    to dopiero początek wielkiego imperium, człony Psycho będą rozciągały się od BK aż do BK ale dookoła
  • THEvMOLKA zareagował/a (a) na post użytkownika Varendial w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
    @Zderki x Michnios1 jakie to uczucie miec docelowo dwa razy tyle członów co przeciwnik wrzucił frontowców pod twoja granice? To już...
  • THEvMOLKA odpowiedział w wątku Nieczytelne mapki.
    geopolityczna drabina eskalacyjna osiągnęła swój szczytowy szczebel, lada dzień można spodziewać się lokalnej wojny BK - PG, jest to...
Do góry