Najnowsze treści autorstwa Tekawu

  1. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Zrób może Black wątek o religii bo to ciekawsze, o aborcji dyskutować z Tobą nie ma sensu; jak pisałem wcześniej rozjazd jest fundamentalny w tym co uważamy w zjawisku życia za istotne, na szczęście nie Ty o tym prawie decydujesz a społeczeństwo - również w Polsce - do tego dorośnie prędzej lub...
  2. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Nie wiem czy trollujesz, ale jak uważasz serio to za argument to iks de. To jak ten szacunek do zwierząt się u Ciebie przejawia? I jeszcze z ciekawości - masz na myśli Księgę Rodzaju gdzie zwierzęta były stworzone przed ludźmi i nie było tam śmierci? Jak były jedzone? Czy w innego demona wierzysz?
  3. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Ale wpieprzasz je jak surowiec c'nie? To jak Kaczelnik napisał wyżej (nie wiem czy ironicznie czy nie ale 100% prawdy xd).
  4. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Życie to też zaawansowane mentalnie zwierzęta na które masz pewnie wywalone, ale też rośliny i jakieś mikroorganizmy. Osoby natomiast na pewno w dniu poczęcia nie ma.
  5. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    No ja bym nie płakał jakby moja matka zrobiła aborcję, a wiesz dlaczego? Bo by _mnie_ wtedy w ogóle nie było. To życie konstytuuje osobę a nie w drugą stronę.
  6. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    O kurde ale Kaczelnik zbazowany
  7. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    No ale zwierzęta właśnie mają wykształconą świadomość i odczuwają. Natomiast gdyby chodziłoby o płody zwierząt to tak, wtedy myślę że mogą sobie z nimi robić co chcą. Inna sprawa po co, bo w przypadku wykonania aborcji lub nie, zależeć będzie potem od tego całe życie zainteresowanych - i dlatego...
  8. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Zależy co przez to rozumiesz, np. myślę że ja mam dużo większy szacunek do życia niż zdecydowana większość tzw. "obrońców życia" - i gdybym zaczął (nawet tu) pisać o szacunku do życia ludzkiego, ale takiego z innych stron świata albo wręcz do życia zwierząt, to pewnie to już przez przeciwników...
  9. Tekawu

    STOP ABORCJI!

    Black poczytaj co w XX-leciu międzywojennym pisał o aborcji (również z pobudek ekonomicznych) Boy-Żeleński, to nie jest żadna nowość.
  10. Tekawu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No to jeszcze lepiej z tą radą xd aczkolwiek kto tam teraz LASem zarządza to nie wiem, bo to się zmieniało ostatnio podobno. A LAS nie poratuje, bo oni mają swoje sprawy na głowie i na pewno wsparcia tak daleko wysyłać nie będą. Ale o czym tu mówimy jak o tak podstawowych rzeczach nie...
  11. Tekawu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Danych od rady LASu+ nie mam więc nie wiem ile wsparcia cofnęło rozwiązanie, ale jedną z nich jest na pewno wioska gracza Vaniz, która została zajęta przez TI niedługo po rozwiązaniu (o 22) i wycofaniu obstawy, a wcześniej była nieruszona.
  12. Tekawu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no, po pierwsze to chciałem zaznaczyć różnicę pomiędzy LASem (który ciągle działa i broni się - słabo bo słabo - na swoich frontach z HELL, KUMPLami i bardziej okazyjnie TI) i LASem+, który rzeczywiście dziś rano stracił kilka/naście/dziesiąt (?) wsi na rzecz TI i było wiadomo że niedługo to...
  13. Tekawu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pewnie mało kogo to obchodzi, ale co do rozwiązania LASu (a konkretnie ich zachodniego członu LASu+) to mam info z pierwszę ręki od znajomego irl, który prosił, żeby puścić info gdzieś jak to wyglądało: niejaki @Matrixus, który finalnie zarządzał plemieniem LAS+ rozwiązał je dziś ok. godz. 20...
  14. Tekawu

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Nic nie jest pod tym kątem w 100% bezpieczne, ja po prostu traktuję płód inaczej niż rozwiniętego człowieka, ale poza tym zgadzam się że lepiej zapobiegać wcześniej (czyt. zabezpieczać się). Ale do tego też trzeba dobrej edukacji seksualnej a konserwy znowu z tym mają problem.
  15. Tekawu

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Nie wiem spróbuję, bo dla mnie to oczywiste. Ty tylko dajesz materiał genetyczny co też robi kobieta, ale potem ona nosi ciążę przez 9 miesięcy z całym bagażem (w tym zdrowotnym) który się z tym wiąże.
Do góry