Najnowsze treści autorstwa tassak

  1. tassak

    Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

    Raczej raczej, nie inaczej ; )
  2. tassak

    Świat 182 (02) Budynki

    Nie chcę żadnego z tych budynków. I tak, wiem jak działają. Dlatego ich nie chcę.
  3. tassak

    Special 26 - dyskusja przedstartowa

    Co tu więcej pisać ponad to, co już napisano.. Szkoda. Ale pp pozarabiam.
  4. tassak

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    A kiedy możliwość całkowitego ignorowania czatu plemiennego? Tak, żeby po zamknięciu czata nie dostawało się i tak treści z niego w osobnym wątku we wiadomościach prywatnych? Pisałem o tym dobrych kilka lat temu, od razu po wprowadzeniu tego chorego generatora nieprzerwanego spamu.. jak dotąd...
  5. tassak

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Właśnie zamknęli dostęp do wstępnego dla ś165, czyli serwer się 'buduje' ; )
  6. tassak

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    A skąd, jeśli wolno spytać? Bo ja mam już tyle lat, że moja pamięć jak sito ; )
  7. tassak

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    To prawda, zegar na stronie głównej ustawiają tak, jak mówisz. Ale już zegar na wstępnym logowaniu (np. teraz na ś165) zwykle w dzień startu dostaje korektę z rana i wskazuje już rzeczywistą godzinę rozpoczęcia. Tak było przynajmniej na tych eśkach, na których ja logowałem.
  8. tassak

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Jeśli pytasz o ś166, to moim skromnym zdaniem nie ma na co czekać, bo będziesz w tyle z rozwojem, a nie zrekompensuje Ci tego start blisko jakieś swojej ekipy. No chyba, że zależy Ci, żeby przynajmniej z jednej strony nie mieć nikogo, w sensie obrzeża. Ale nikt Ci nie da gwarancji, że po Tobie...
  9. tassak

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Pełna zgoda, moim zdaniem właśnie tego potrzebuje w tej chwili ta gra. Ostatnio sytuacja na światach bez pp stawała się coraz bardziej patologiczna, plemiona po kilka członów, osobne człony na darmy, wykorzystywanie darm jako burzaki i defówki, wygrywanie światów jeszcze przed startem...
Do góry