Najnowsze treści autorstwa husqa*strongmaman

  1. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czemu dzisiaj witam sie postanowilo nie bronic? Co sie stalo?? Przeciez w ares obrona wygladala 70 razy lepiej niz to co sie dzisiaj dzieje xD
  2. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ty to lepiej napisz tutaj wszystkim jaka jest definicja jebanego bociarza
  3. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A apk cos rekrutowalo? Bo mnie to chyba ominelo xd
  4. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No i do tego gracze od przegrywa d0rka sie nadaja najlepiej Darmami dla innych są wybitnymi, takze nie widac tutaj absolutnie nic niezwyklego
  5. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja to mysle ze moralnie to lepiej wjebac kose i grac w speedach od srodka swiata, niz grac w witam od wstepnego Przynajmniej koledzy mu nie zabieraja kanapek w szkole, a to juz spora sprawa Btw czemu wyzywacie na forum graczy plemienia z ktorym macir pona? Dyplomacja na najwyzszym poziomie...
  6. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie wiem, nie prowadze takich statystyk i mnie to wybitnie nie interesuje Fakty sa takie, ze dla was rozpiska to odpalenie programu i fajrant, a dla nas to tysiace przeklikanych atakow I to sie zaczelo wlasnie wtedy, kolo seiata 200 (tzn w przypadku ludzi jak ty, chocoboms, desmond, facet itd...
  7. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A rozpisywales ze stanem wojsk kumplu?
  8. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W znaczeniu chcesz pokazać bardzo ładnie od kiedy w KEY zaczęły wychodzić akcje w 95% z bota i rozczytywanie ich stało się kilka dobrych razy trudniejsze, na co nie zawsze jest czas/ochota? W sumie nie dziwne że po rozpoczęciu 200 potrzebowaliście pomocy z rozpiskami :) W tym jedna była słana...
  9. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kiedy tylko chcesz :) Najlpeszy feature plemion w 2024 to przyzwolenie przez @kmic na gre na botach do 200 świata xD bociarze cie kochają kmicu
  10. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no to sklej i idz na plemienny z kolegami gruche walic okkk??
  11. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dobra, ale kto pytał? wypierdalaj
  12. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jebac sreal
  13. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No pisze ci ze witam to jest jedno wielkie kretowisko at this point xD Kazdy ma od was info od paru osob zgaduje co najmniej xD takie publiczne miejsce spotkan towarzyskich w centrum hehe
  14. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    potwierdzam, dawałem zadymkowi donejty i widziałem każdy z tych raportów :(
  15. husqa*strongmaman

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam z poprzednich światów? a co to za pomysł że nie kretuje ktoś kto grał z nimi poprzednie światy? lol, to jubileuszowy przecież xDD a co do ti to nie mam dla ciebie odpowiedzi, bo nie jest to w obszarze moich zainteresowań, ale serdecznie pozdrawiam miłą rudowłosą przywódczynię
Do góry