Najnowsze treści autorstwa Tajijin

  1. Tajijin

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    XDDDDDD
  2. Tajijin

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    TOP1 rzeczy ktore mnie zadziwiły: 1. Rohan brał po uwage wspolprace z bojarem
  3. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak wycarry'ujesz mnie to pomogę deffem, mam komendy to wiem gdzie kto leci, deal?
  4. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No nudy na wygranym już przez Was świecie to nie znalazłem niczego lepszego do wrzucenia niestety, wybacz ;/
  5. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Swoją drogą łysemu niedużo brakło żeby obronić tego offa, mówił, że następnym razem po prostu 4 zagrody offów wstawi xD
  6. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale to @Adchar1 chciał żebyśmy tu pisali, zluzuj troche xD
  7. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To przekażcie koledze, że bonus do obrony pików i mieczy na obrone toporami i lekką nie działa zbytnio. Chyba że te 100 krzyży to było troche za dużo żeby cofać wojska xD
  8. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nigdzie tak nie napisał nikt przeciez, ba - w mojej grupowce podkreśliłem, że to totalnie nie jest powód naszej przegranej tylko po prostu aktywność i brak graczy na front/drugą linię (a nawet aktywnych i ogarnietych zapleczowców zabrakło) Bez zbędnych wymówek i pierdololo - uczciwie...
  9. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No normalnie w kopalni był sobie xD
  10. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przeczytaj poprzednie strony - tam pisałem, że połowa naszych frontowców jest z przymusu, a nie checi czy umiejetnosci. Brakowało nam ludzi, a wiekszych wysp nie moglismy zrobic bo frontowcy nie mieli limitu grubych juz xD Kaka w pierwszym dniu wojny przypomniał sobie, ze jest górnikiem i od 4...
  11. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bez przesady, nudny to był 178 gdzie sie brika z morfusem i inflacją w 3 plemiona podpisali w 2 miesiącu świata i dodatkowo haniebnie złamali okres wypowiedzenia gdzie nawet do walki 77:23 chcieliśmy stanąć. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że mi wioski nie potrafili podbić na akcji i potem...
  12. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Gratulacje wygranej dla Rohanu, szybko poszło xD
  13. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ty, ale przed twoim postem 9 na 15 frontowcow u nas nie grało juz, wiec to raczej nie było nic niesamowitego do przewidzenia xDD ***EDIT*** Jako 'nie grało już' (skrót myślowy od nie grało już na froncie) mam również na myśli tych, którzy oddali hobbystycznie cały front Rohanom na ich akcji -...
  14. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Również polecam nie wysyłać na zaplecze :D
  15. Tajijin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przeciez zero ataków miałem to co miałem kisić, cały mobil wysłałem, ale w kiepskie rejony :(
Do góry