Najnowsze treści autorstwa Tadzislaw Rojber

1. Tadzislaw Rojber

Dyskusja o sytuacji na świecie 179

Uwazaj kokosz bo chojnak jest w grupie przestepczej i ma znajomych w abw.
  2. Tadzislaw Rojber

Dyskusja o sytuacji na świecie 179

Przecież ja nie gram. To dzieciak chubi ma wakacje od podstawówki u się bawi.
  3. Tadzislaw Rojber

Dyskusja o sytuacji na świecie 175

Dla waszego zdrowia tego nie zrobie
  4. Tadzislaw Rojber

Z tego co wiem to Croy był w Bs2. W Bez Strachu. To tak jakby dzielić blachy w Bloodach i kascie na różne człony. Jesteś oderwaniec niesamowity
  5. Tadzislaw Rojber

Ale zdobyłem 24 blachy dla BSów za wygrany swiat. Wygrany swiat > sztuczne blachy za pokonanych przeciwników. Jeśli dla was największym sukcesem są sztuczne blachy za staty to ja Ci gratuluje
  6. Tadzislaw Rojber

Najsłabsi którzy dostali najwięcej blach z koalicji. A i santa i homeron myśleli, że BSów rozjebią. Santa ustawił tak plemię i dał warunki przy 1 rozmowach, że myślał, że z nami pojedzie jak z kupą. Skończyło się dostawaniem po pupie i podpisaniem soja na warunkach znacznie odbiegających od...
  7. Tadzislaw Rojber

Za to zabezpieczylismy te najważniejsze blaszki za zwycięstwo. Tej irutar a co wy zrobiliscie aby wygrać? Oprócz posiadania kreta łpk w swojej radzie. Surki marnie wysylane. Na wojnie staty jak dzieciaczki. Wy chuja zrobiliście aby wygrać i gdyby nie to, że zabrakło wiekszości z decydentów...
  8. Tadzislaw Rojber

Spytaj croya :)
  9. Tadzislaw Rojber

Tak to fejk.

Tak to fejk.
  10. Tadzislaw Rojber

Brawo jesteś fajny. To Bs zdobyło blachę i wygrało ten świat. A nie pit lapi chaos czy żabka który nie może pogodzić się z utratą blaszki. Wasze ostatnie zachowania pokazują wasz dziecinny poziom. Wali mnie co będziecie pisać o mnie. Milej zabawy w piaskownicy. Przynieść łopatki?
  11. Tadzislaw Rojber

Przedszkole. Jesteście żenujący

Przedszkole. Jesteście żenujący
  12. Tadzislaw Rojber

Homeron zamiast piszczeć to byś ekipe ogarnął swoja. A najlepiej to zmień nazwę bo tylko niszczysz reputacje którą Ikelos stworzył
  13. Tadzislaw Rojber

No nie wiem, Twojego poziomu to cieżko przebić. I jak? Ile razy pitkowi wylizałeś? Że tak kozaczysz teraz
  14. Tadzislaw Rojber

Kapitan idż robić z siebie idiote gdzie indziej.
  15. Tadzislaw Rojber

Przestań farmazonić. Oprócz sztucznego nabijania stat to nic tu nie pokazaliście
Do góry