Najnowsze treści autorstwa Tabak x Over

  1. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Weź już utkaj pizdę i naucz się pisać po polsku. Nudny się zrobiłeś. Odgrzewasz kotleta z przed 14 światów o którym nie masz bladego pojęcia, widać że nigdy tam nie grałeś. Piszesz jakiś syf o plemionach i graczach o których nic nie wiesz. Jeszcze jakbyś pod swoim normalnym nickiem to pisał może...
  2. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Xd roboty nie zrobił przeciwnik a nie gracze UwU czy Under.
  3. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    To się doinformuj lub popatrz na mapę potem przyjdź robić z siebie klauna na FO. Pozdrawiam
  4. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    No napisałeś “WO miało sensowną strategię “ a teraz piszesz że nie wiesz co autor miał na myśli XD Tak płaczesz o pp na świecie z pp. Sugerując,że gdybyście mieli tyle samo pp to gralibyście jak równy z równym, cóż macie tą samą opcję zakupu pp co my, dodatkowo nie gralibyśmy jak równy z...
  5. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Nie mogę xd co to za strategia proszę objaśnij gdzie wskakujesz na plecy sojusznika podpisanego przed skokiem odcinając go od zaplecza zamiast na innej ćwiartce i zdobywać dodatkowy teren. Nawet jeśli uważasz, że nie ustawili frontu to czemu nie zaproponowaliście podziału frontu swoimi...
  6. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Przed czym się wo tak dzielnie broni ? Przed potencjałem Popów na 80 offów czy barbarkami? Uświadom mnie prosze. Widać że nie wygrałeś bezgiełdowego bo wiedziałbyś że wygrana “smakuje” tak samo na każdym świecie. Faktami jest: -grasz na świecie giełdowym - płaczesz że ktoś miał więcej...
  7. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Niezła odklejka to raczej wy nic nie pokazujecie w obronie i dlatego świat łatwy
  8. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @Kiełas jakiś świat wygrałeś na bezgiełdowych ?
  9. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Brandzlowanie się do pikseli to nie moje klimaty, z wyjaśnieniem twojej osoby źle odczytałem twój post za co masz moje przeprosiny za złe zrozumienie.Natomiast dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie kto według ciebie uratuje tonące plemię Rybek?
  10. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Jakoś się specjalnie nie spinam pisząc fakty, nikogo nie obchodzą twoje wyjaśnienia czemu cię wywieźli. Poprostu to zrobili. Piszesz o jakimś ratowaniu rybek kiedy doskonale wiesz, że to niemożliwe, więc zadałem ci pytanie kto to zrobi? Wskazując przy okazji, że twoja osoba jest nieodpowiednia...
  11. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ta protokół “przegrajmy świat razem“ wydarzył się wtedy gdy wo wskoczyło im na plecy na starcie świata zamiast na plecach przeciwnika a oni zamiast wywieść popy do grudnia i zagęścić teren warzywili xd Kto to poprowadzi z takiego syfu? Ty? Jak ciebie popy wywiozły z frontu na akcje… z czym do...
  12. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Hydraulik nic nie da róbcie listę darm i zgłoście się do sekretarki Cybka tylko grzecznie stójcie w kolejce. Tyle możecie tymi rybkami zrobić poza robieniem szpagatu na kierownicy zanim akcja wejdzie.
  13. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Rybki co się stało, że nawet w samym środku plemienia diód nie odbijacie? Całą noc liczyłem na troszkę RO. Kończycie grę?
  14. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Tym razem Tabak Over pisałby z Itachi
  15. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Daj spokój @Fries jak oni się brandzlują że “akcja UwU” w Rybki słaba bo mało przejęć XD to szkoda wchodzić w dyskusję.
Do góry