Najnowsze treści autorstwa Szkaradnik

  1. Szkaradnik

    Wyłączenie komunikacji z innymi graczami dla zastępcy

    Głos na nie, to zaprzecza idei zastępcy. Dajesz zastępstwo tylko osobie której ufasz że Ci nie zrobi bagna. Co do korespondencji prywatnej - zawsze można ją prowadzić gdzie indziej bądź usunąć.
  2. Szkaradnik

    Światy 78 i 79 - dyskusja

    Jak bez farmienia to może i ja zagram na dłużej. :>
  3. Szkaradnik

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Trzeba przyznać że jej się udało. :> 19.
  4. Szkaradnik

    Wanna, czy prysznic?- IRCowy problem.

    O, widzę że mój temat z przed 5 lat ciągle żyje. :) Ciekawe czy gusta się zmieniły? :> P.S. Pozdrawiam ekipę ircową jeżeli ktoś tu zajrzy. ;)
  5. Szkaradnik

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    16, wracam po latach na forum to wam pomogę bo widzę męczycie się z moderatorami szanownymi jak ja kiedyś :p
  6. Szkaradnik

    Ile gracie w plemiona?

    Zaznaczyłem: Aczkolwiek nie jestem pewien czy i w becie nie brałem udziału. Poszukuje moich plemiennych rówieśników.
  7. Szkaradnik

    Hanchois Galeria

    :eek: Han? Ty? TY? Tutaj? :P No ładnie, ładnie. Gratuluje. ;]
  8. Szkaradnik

    Filmy które musisz zobaczyć, zanim umrzesz!

    98% z pośród wyżej wymienionych - wcale nie musisz ich obejrzeć. Możesz. Lecz jeśli lubisz filmy ambitne, to w zasadzie zmarnujesz czas czytając 5 stron o filmach "pif, paf" "bum, bum". Na stronie ostatniej (5) znalazłem chyba tylko dwa porządne filmy, warte obejrzenia (Ojciec Chrzestny...
  9. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    K O N R A D Nick: 1/10 -wielkie litery, imię; Avatar: 2/10 - yy.. co to ma być, i jaki ma związek z Tobą, plemionami, czy czymkolwiek? Do tego chyba google..; Podpis: 1/10 - tragiczny.. :rolleyes:
  10. Szkaradnik

    Bonus pór roku.

    Bonus.. nocny wystarczy. Stanowczo zbyt wiele tu komplikacji, niedomówień i zafałszowań. Pamiętaj też, że to gra przeglądarkowa, a tu trzeba by rozdzielić jeszcze wpływ pór roku na np: kawaleria/jednostki piesze. Nie, nie, nie.
  11. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    bulgotex1 nick: 7/10 nawet ciekawy, tylko ta liczba.. avek: 8/10 podoba mi się. podpisu nie oceniam z wiadomych względów ogólnie: 7/10 duży + za datę rejestracji, ten sam rocznik co ja:p michal3636 nick: 1/10 imię, cyferki.. avek: 3/10 niewyraźny, nieciekawy. podpis: 5/10 jakieś słowa...
  12. Szkaradnik

    Akcja promocyjna 2009

    Otóż na wstępie: nie jestem ani adminem, ani moderatorem, ani tajnym agentem Plemiona Team. Ba, też nie zawsze się z "nimi" zgadzam.. Ale teraz, to ja już was co poniektórych nie rozumiem. Kompletnie. Już śpieszę z wyjaśnieniem. Wasza logika: 1. [Team] jest zły, więc jak daje KP to jest źle...
  13. Szkaradnik

    Praca

    Skoro pozwalasz sobie, na używanie n liczb, to chociaż pomyśl. Jak możesz pod X podstawić zarówno pracowników, jak i czas? No, ale dobrze, nie czepiam się, ani tego, ani... interpunkcji. :S Sam pomysł jest po prostu tragiczny, a jego przedstawienie jeszcze gorsze. Nic, tylko złapać się za...
  14. Szkaradnik

    Akcja promocyjna 2009

    Było by lepiej dla.. kogo? Konto premium na 14 dni kosztuje 10,98 PLN. W przybliżeniu 11 zł. Dzielimy to na pół (5,5zł), bo chcesz "jedynie" 7 dni gratis kp. Proste obliczenie matematyczne. 5,5 zł (mniej więcej tyle kosztuje KP na 7 dni) * 642510 (tyle obecnie jest kont na plemionach)=...
  15. Szkaradnik

    Oceń osobę nad sobą

    Totalq nick: taki troszkę dziwny, ale to dobrze. Za to, że nie ma ani imienia, ani cyferek [ani "PL" :S] to należy się co najmniej 5, ale te "q" na końcu ładnie wygląda. Ogólnie nie jest trywialnie:) 7/10 avek: o, podoba mi się:) Ładny jest, nie jestem grafikiem, więc strony technicznej nie...
Do góry