Najnowsze treści autorstwa Szandler

1. Archiwum

Witam mam pytanie czy jest możliwość uzyskania map z 136 i 90. Pamiętam że na FO były wrzucane mapki z tych światów. Chętnie przypomniałbym sobie stare dobre czasy :P
  2. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Wancik przynajmniej każdy zna xD a Adrian walczy o zapamiętanie xD
  3. Dyskusja o sytuacji na św. 167

A niech się pucują. I wspominaj stare czasy wzajemnego drapnia się po pleckach. Na tym świecie nic nie pokazaliście i nic już tego nie zmieni. Tak was zapamiętam bo z innych światów nawet nie kojarzę. Specjalnie nie będę startował na świecie, który sobie uwidziałeś bo nie jestem twoim psem jak...
  4. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Z kasacją czy bez różnicy nie będzie xD
  5. Dyskusja o sytuacji na św. 167

@adrianh3 kim on jest? Tak w ogóle grałem na tyłu światach ale pierwszy raz widzę ten nick
  6. Dyskusja o sytuacji na św. 167

P
  7. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Na tym świecie kampaj już miał bana na 5 dni z możliwością ataków xD to podczas tych 5 dni wbił blachę wtedy największą w dziennych pomocnika dnia :D Jak ktoś jest dzidowcem to tu powinien zostać zastosowany protokół dla adrianh3. Ja zacznę. W...
  8. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Nie ma jeszcze jednego czlonu DD do wojny dodanego a my tam dzisiaj +6 i jeszcze podbijamy. Ale to już mniej istotne :p
  9. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Co zabierzemy któremuś kilka wiosek to siłowa i out z plemienia. DD widzę stawia na jakość xD
  10. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Wrzucam statystyki z wczorajszej akcji DD na nas.
  11. Dyskusja o sytuacji na św. 167

To ogóry jako pierwsze przyjmowali pierwsze fale (najaktywniejsze) ataków i to Def Pinwin ratuje nam tyłki i ich akcje ofensywne,także aż tacy wspaniali nie jesteśmy Dromq przesadza :p Dromq bez urazy ;*.
  12. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Raczej dowiedzieli się że jest taka pewna zasada odnośnie darm haha każda rozbiórkę 50% łyka rada a drugie 50% rozdaje według własnego uznania(czasem bywa tak że to 100% łyknie kornel xD) i nie ważne czy to twój kolega czy sam sobie na nielegalu rozwijales darme czy ktoś zostawił Testament. No...
  13. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Dromqu nie przesadzaj
  14. Dyskusja o sytuacji na św. 167

INSANE błagam tak sie nie gra ;O
  15. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Jak tam zawodowy dogadałeś sie z katalonem :D Kumple już ? xD Taki wyszczekany byłeś, sam kazałeś nam podsycać forum i dawac lajki pod swoimi postami hahah tu odchodze robie rozłam, w pierwszych tygodniu takie kumple byliśmy xD Chciałeś kosować, dać usuń konto. szukałeś zastepcy w pingwinach xD...
Do góry