Najnowsze treści autorstwa SweetKimo

  1. SweetKimo

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Tobie ten screen wiadomości chyba AI wygenerowała xD żadnej wojny na linii APK-WITAM nie ma
  2. SweetKimo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ale świat ma 98 dni, wtoooopa xd
  3. SweetKimo

    Świat 200 nadchodzi!

    Bez farmy, zbieractwa. Prędkość zwiększyć Bez łuczników Technologia: 3 poziomowa, na forum nie będzie nudy, bo co chwilę rapki będą z ubijania defa na niskich poziomach xD Szlachcic: Paczki, utrudnijmy trochę na początku przejmowanie :D No i system, który utrudnia obronę podczas akcji Duży...
  4. SweetKimo

    S200

    I patrzysz jak typy boostują konta, żeby na etapie średnio 20 wiosek na gracza mieć ich ok. 200 xD
  5. SweetKimo

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Lubimy, ale Macieju nie ma sensu już dodawanie mapek ;) Świat wyjaśniony :D Oszczędź czasu!
  6. SweetKimo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To wygląda jakby STEFANSY dołączyły do Klasyków, a nie na odwrót XD ale się odjebało, haha Elita chyba najbardziej wyruchane plemię na tym świecie <lol>
  7. SweetKimo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Elitarny Klasyk R.I.P :( co się stanęło?
  8. SweetKimo

    Kiedy znowu będą SP? :(

    Kiedy znowu będą SP? :(
  9. SweetKimo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Stefansy ez win
  10. SweetKimo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To jak to obecnie wygląda? TRD/EK/VAR+B vs ROHAN/ZK/STEFANS/ADK Tylko nie mówcie, że TRD + Rohan, bo to nudne będzie xD
  11. SweetKimo

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Noooo, zmiany wielkie. Może mapka z zaznaczonymi koalicjami? :) Jakieś flagi zielone, żółte czerwone na liniach granicznych, będzie obserwatorom lepiej czytać :D
  12. SweetKimo

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Bardzo ciekawy świat, siedzę z boku i oglądam jak serial xD TRD + Elite Rohan + ZK Te plemiona wręcz są skazane na siebie przez położenie, ich walka między sobą tylko ograniczy ich rozwój. STEFANSY + ADK mimo tych zaprzeczeń xd inaczej adk nie ma żadnych szans ;) Jeśli Wnk ma rozłam to tam...
  13. SweetKimo

    [Pasek] Hermitowskie Koperty

    Komunikat o błędzie: TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'active') TypeError: Cannot read properties of undefined (reading 'active') at Object.init_gui (https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/HermitowskieKoperty.js?_=185044:326:49) jak to naprawić?
  14. SweetKimo

    Świat 178 (02) Wielkość plemienia

    Nie wywołuj wilka z lasu
  15. SweetKimo

    Przegląd poziomu technologii członków plemienia

    Brakuje mi przeglądu poziomów technologii członków plemienia. Myślę, że taka opcja na światach z wielopoziomowym system technologii przyda się do kontroli innych przez radę plemienia. Chodzi mi tylko o dodanie dodatkowej opcji obok sprawdzania Wojsk, Budynków I Obrony.
Do góry