Najnowsze treści autorstwa Styl judasza x Amstaff

  1. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    ALE JA OBRAŻAM KAŻDEGO CO NIE @TheSzumix x Ramajad dzbanuszku ?
  2. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    XD jakby nie filtr raportów to by mógł possać xdd A to, że wyciągacie rozmowy to całkiem miłe z waszej strony mogę dalej pisać śmietnik do woli :P
  3. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    XDD dobrze wiemy na czym polega :D jednak puszczenie offa i grubych na wioski to dalej próba przejęcia
  4. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ta tylko grubych szło magicznie sporo na pewnego gracza :D weź się schowaj tevii nie błaźnij się :D u was sami zasysacze na froncie nic innego. Zresztą zaraz będzie masowe zjadanie blacków to przetrzepiemy wam skóre a ciebie na deser opierdole. Ew xmasy zajebią wam 5k offów i będziecie happy
  5. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Wątpie :D może was black nie rozbierze jak im się wioski będą kończyły :/ przypomnisz ile wiosek na akcji podbiliście wczoraj?
  6. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    XDD jedna dioda już Bogowie gry się odpalają :D szkoda, że ja jak wam wbijałem diode za diodą nie pytałem jak się spało :D Jak was pacniemy to jak muche pozwalacie sobie za dużo eziaki noobaski. Wsoaniałe ez cieszy się z jednej małej diody a sojusznik im pada xdd Są priorytety niestety :P
  7. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Bo w pizde dostaje XDDD jak na ciote przystało haha, twój przyjaciel ich bije jak dzieci psychika zaorana na bank. Przez chwile grałeś w najpotężniejszym plemieniu obecnego świata :D
  8. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Judasz top1 na focnie top 1 na zaście i top 1 na froncie change my mind #judi top @Madam Krasno jakieś daremki za dobre uczynki co xd
  9. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Yamvorzyna sexy cipka spod konina
  10. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ale oni i tak powiedzą, że gramy w przewadze lol a jakieś km musiało grać 2 vs 1 przez około :) oj biedne blaczki biduleńki jedne no
  11. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Bardzo duże prawdopodobieństwo xDD
  12. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Planujesz coś przejmować? Bo ja planuje gdzieś koło czeskiego się znaleźć żeby musiał kościoły postawić w końcu xd
  13. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    jak główny człon to max 20 i zależy jakim potencjałem lecicie i pod kogo lecicie a jeżeli w drugi człon to może więcej niż 20 ale życzę wam żebyście wyszli jeszcze na minus xDD Bo twoje prognozy ostatnio się trochę nie sprawdziły podbiliśmy 3x więcej niż postawiłeś xD Jaki wynik ty obstawiasz
  14. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jak tam blacki żyjecie tam? @Czeski15 @Huberttto x Blondass
  15. Styl judasza x Amstaff

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Mordo prędzej ty w kiblu pójdziesz sie złamać niż złamiesz nasz sojusz XD kapiszi ?
Do góry