Najnowsze treści autorstwa Stuknięty

  1. Stuknięty

    Mapy i Stuknięte Tabele ?

    Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi się osiągnąć dzięki wam 10.000+ reakcji! <3<3<3<3
  2. Stuknięty

    Mapy i Stuknięte Tabele ?

    nooo po blisko 67 dniach wlatuje aktualizacja :D Widzę tutaj dalej ekipy walczą mimo fuzji JOKER z NeSs :D Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi się osiągnąć dzięki wam 10.000+...
  3. Stuknięty

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Gratulacje dla ROHAN! Nooo po 44 dniach od ostatniej aktualizacji ROHAN wygrywa świat miażdząc pierwsze TRD a później Stefany na kilka akcji Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi...
  4. Stuknięty

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Gratulacje dla ROHAN! Nooo po 44 dniach od ostatniej aktualizacji ROHAN wygrywa świat miażdząc pierwsze TRD a później Stefany na kilka akcji Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki i za to, że udało mi...
  5. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Młówiłem żebyście przez pół lali wczoraj to nieeeee.... to teraz mi na mapke nie zwalajcie że się wam "Zlewa"
  6. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Mapki w produkcji, będą za chwilę :cool: No minęło równo 7 dni :D Trochę zmian nastąpiło dlatego robię aktualizację dla was <3 Rozdzieliłem SGMT i TRD na 2 plemiona na wiele próśb SGMT (staty z poprzedniej UP'ki również podzieliłem więc przyrosty będą osobne) z mapy i stat usunąłem plemiona...
  7. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    No minęło równo 7 dni :D Trochę zmian nastąpiło dlatego robię aktualizację dla was <3 Rozdzieliłem SGMT i TRD na 2 plemiona na wiele próśb SGMT (staty z poprzedniej UP'ki również podzieliłem więc przyrosty będą osobne) z mapy i stat usunąłem plemiona, które się już ewakuują z tego świata...
  8. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Mapki w produkcji, wrzucę za chwilę ;) A.D.K - usuwam ze stat i mapy, ponieważ mają już mniej jak 200 tys pkt Plemię BAN dodaje na mapę i staty Zmieniłem kolor Klasyka aby odróżniał się między zielonymi. Dodatkowo nowy kolor dałem dla ARES aby pasował do sojuszników. Plemię 3D rozpadło...
  9. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Dobra, sorki. Wczoraj było meczycho i nie byłem w stanie już później robić mapki :P Wracając do statów to postarałem się prześledzić zmiany w członach i plemionach, ale mimo wszystko to ponad 48 członów nadal i mogłem coś pominąć to dajcie mi znać w razie błędu :D Ciśniecie ładnie, widać, że...
  10. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Pewnie by coś tutaj odświeżyć :D ?
  11. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. Poniżej na zdjęciu masz czasy wyjścia grubych, połowa była do północy. Resztę pozostawiam tobie do analizy.
  12. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    to tylko akcja Wariat na SGMT
  13. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    @przemeczi
  14. Stuknięty

    Dyskusja świata 188

    to kogo jest wkońcu ankieta?
  15. Stuknięty

    Mapki 196 świata? By Stukniety?

    a wiadomo już jak tutaj koalicje się zawiążą? to bym wam specjalnie zrobił mapkę koalicyjną oraz staty
Do góry