Najnowsze treści autorstwa Imperator Młodych Dam

  1. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie tylko oni, w sensie "pomijając", bo interesowało mnie tylko moje podwórko, a Ci drudzy właśnie przez jedną noc stwierdzili, że może tej nocy zmienia sobie od tak mapę ... I się nie znam na Waszych dzurach i nie chce, to zupełnie inny tok rozumowania :)
  2. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Na 125. nie tylko oni sprowadzili wioski z IP rumuńskich, ale i też słynna ekipa, która ma dziurę w placu i w mózgu zarazem
  3. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Link Co tu się odwala
  4. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    <sciana> Zdajesz sobie sprawę jak by wyglądał świat gdyby nie miałyby być porozrzucane? Jedna ekipa, 5 członów, z czego z dwa to defowki i darmy, a support hurtowo by rozdawał bany, a po co robić i sobie i graczom pod górkę... Grając na tym świecie na kilka członów każdy zdaje sobie sprawę, że...
  5. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Wie ktoś może czy Berety zakończyły już swoją przygodę jako ekipa czy to po prostu aż do czasu? Część graczy od nich wciąż gra, ale FZ nie widziałem już dawno
  6. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    To logiczne, że modki nie będą za bardzo czyścić dyskusji przed startem świata z wiadomych względów. Liczyłem, że jeszcze jakieś znane ekipy dołączą, ale najwidoczniej tylko liczba graczy się zwiększy i z nich powstaną randomowe ekipy, zawsze to coś
  7. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Wy chyba do pracy nie chodzicie xd Zaraz Wam przyprowadzę kogos do dyskusji kto jest lepszy Halo altrax! Wzywam Cię!
  8. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Wymiesza kilka najlepszych ekip i nie jeden się zdziwi, jak odpadnie na początku, już takie sytuacje miały miejsca
  9. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ja tam nie wiem z jakiego powodu smutek, ale Keymil w masowych propozycjach jest przekonujący <czytaj>
  10. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    "Okres godów przypada na koniec wiosny i początek lata, w Polsce na połowę maja, później niż u żab brunatnych. Inaczej niż u nich i podobnie jak u innych żab zielonych jest więc poprzedzony dłuższym okresem aktywnego życia oraz żerowania od chwili opuszczenia zimowiska, co wynika z późnego...
  11. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Może i znacznie słabsi, ale dyskutując... <cisza> Czekamy, może jakaś ekipa po cichu jeszcze wskoczy, póki co świat w miarę obstawiony, ale to jeszcze nie to... Jakieś Legendy, ZBT, Zona itd. by się przydali byśmy jakikolwiek opór mieli, a najbardziej to chyba na honorowe kartony czekam i...
  12. Imperator Młodych Dam

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    6. Świat przejdzie do historii czy się tego chce czy nie i warto poklikać chociaż chwilę dla rozrywki emocjonalnej <luzik>
  13. Imperator Młodych Dam

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    7. Kto ma jaj* zapraszam na 150. <cisza> Będzie... Będzie zabawa
  14. Imperator Młodych Dam

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    W życiu nie myślałem, że posty z fo rozstrzygną czy startować, chociaż do pierwszych przejęć czy nie, ale, że niektórzy są lepsi od Paczesia to muszę być na bieżąco <piwo> Świat będzie na tyle dobrze obstawiony, że o ile nie będzie zaraz koalicji to będzie trzymał poziom i niejedni na froncie...
Do góry