Najnowsze treści autorstwa Sorath.

  1. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    halo p0larze!!! co tak słabo te darmy są przejmowane? godzina 21 a u was 33 wioski, które są oddawane za darmo vs 112 wiosek Szalikuf gdzie wróg się coś tam jeszcze broni i odbija <rotfl> <rotfl> <rotfl>
  2. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Wiadomka, topowy gracz więc i topkę trzyma xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
  3. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Pocze sobie na ilość pokonanych przeciwników plemion, na przewagę jaką miała koalicja gówna kilka miesięcy temu i w szoku jestem. Jak można być tak beznadziejnym i tak przegrać świat. xddddd
  4. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Halo p0larze. Szybciej wpierdalajcie te darmy, bo wam przewaga topnieje xd
  5. Sorath.

    Mapki CBA.

    Oczywiście! Ostateczna potyczka zacznie się w sposób niespodziewany! Otóż p0larze otrzymają od Szalikuf ojcowskiego liścia, rzecz jasna poza mną. Ode mnie dostaną co najwyżej mele na pysk, bo gówna nie tykam. elo
  6. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    nie
  7. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Już wiem po co talerzant tak wpierdala darmy od początku świata. Odznaką też chciał się pochwalić w przyszłości. > rekrutacja do plemienia "OWOCOWE ROBAKI" > rekrutacja OTWARTA!! > Napisz nam coś o sobie! Wymień swoje osiągnięcia! Zachęć abyśmy wybrali właśnie Ciebie!! > deTalerzant pisze... >...
  8. Sorath.

    Statystyki wojny

    Szanuję za poświęcony czas @andrew5000 na stworzenie statystyk oraz krótką analizę, cenie Twój profesjonalizm podejścia do tematu. Niestety, czytając zadania w stylu "Chyba pozostaje już tylko czekać na finał PoLa - Szale." dostaję raka mózgu. O jakim finale mówimy? Świat jest już skończony, te...
  9. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Mówiłem, żeby bić w p0larzy, ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Mądry Rotes chciał jakieś wyzwanie więc zrobił akcję na wihure! :mad: I co? I masz swoje wyzwanie, 16:30 a tu dopiero +207
  10. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    No dobra, ja nie bronię konta, skłamałem :( Ja jestem tylko od jebania was na forum :(
  11. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Faktycznie, odbijacie się ode mnie jak szmaty przypadkowo nieudacznicy. Jesteście zbieraniną gówna, które przetrwało tylko dlatego, że cała wasza ćwiartka to był jeden wielki syf. Zaraz się odwracamy w waszą stronę, będziecie mieli okazję pokazać znowu co potraficie niedojdy.
  12. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Gdybym był u was to zbyt mocno zawyżałbym poziom skilla nieudaczniku.
  13. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    deTalerzant to się nadaje jedynie do tarcia chrzanu
  14. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Halo? Po co p0la robiła dzisiejszą akcję...
  15. Sorath.

    Dyskusja świata 188

    Wygrywają to mało powiedziane, teraz g2 się złożyło na 2 akcje. Ciekawostka: g2 to podobno ten człon, który potencjalnie miał być najlepszy xddddddddddddddddddddddddd
Do góry