Ostatnia aktywność Sorath.

  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Halo p0larze. Szybciej wpierdalajcie te darmy, bo wam przewaga topnieje xd
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Mapki CBA..
    Oczywiście! Ostateczna potyczka zacznie się w sposób niespodziewany! Otóż p0larze otrzymają od Szalikuf ojcowskiego liścia, rzecz jasna...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    nie
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Już wiem po co talerzant tak wpierdala darmy od początku świata. Odznaką też chciał się pochwalić w przyszłości. > rekrutacja do...
    • Screenshot 2024-04-17 at 16-08-35 (1) #131 (552 568) - Plemiona - Świat 188.png
    • Zrzut ekranu 2024-04-17 161828.png
  • Sorath.
    Sorath. zareagował/a (a) na post użytkownika Frejas933 w wątku Statystyki wojny, używając Haha Haha.
    Zdecydowanie lepszym wytłumaczeniem jest to, że sojusznik zawiódł. Wrzucasz staty np. od 19.02 "Wychodziliśmy na plus z Szalami...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Statystyki wojny.
    Szanuję za poświęcony czas @andrew5000 na stworzenie statystyk oraz krótką analizę, cenie Twój profesjonalizm podejścia do tematu...
  • Sorath.
    Sorath. zareagował/a (a) na post użytkownika Amarenka w wątku Dyskusja świata 188, używając Uwielbiam Uwielbiam.
    @Sorath. LECISZ Z NIMI
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Mówiłem, żeby bić w p0larzy, ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Mądry Rotes chciał jakieś wyzwanie więc zrobił akcję na wihure! :mad: I...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    No dobra, ja nie bronię konta, skłamałem :( Ja jestem tylko od jebania was na forum :(
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Faktycznie, odbijacie się ode mnie jak szmaty przypadkowo nieudacznicy. Jesteście zbieraniną gówna, które przetrwało tylko dlatego, że...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Gdybym był u was to zbyt mocno zawyżałbym poziom skilla nieudaczniku.
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    deTalerzant to się nadaje jedynie do tarcia chrzanu
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Halo? Po co p0la robiła dzisiejszą akcję...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Wygrywają to mało powiedziane, teraz g2 się złożyło na 2 akcje. Ciekawostka: g2 to podobno ten człon, który potencjalnie miał być...
  • Sorath.
    Sorath. odpowiedział w wątku Dyskusja świata 188.
    Nie nie nie, Paula i Wojtek są od bronienia, moim zadaniem jest jechać ze szczekaczami na forum. Miały być nieprzespane noce, miały być...
Do góry