Najnowsze treści autorstwa snip0r

  1. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Odnośnie zdobywania obrzeży. Plemiona bardzo się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. Speed zdobyło obrzeża w najłatwiejszy możliwy sposób, w praktyce bez walki. Ale czy o to chodzi w plemiona? Dawniej grało się żeby walczyć, gra sprawiała przyjemność, a teraz dąży się do tego żeby zdobyć jak...
  2. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    l Wbrew pozorom HEG i PlayerBoy to dawniej były blisko związane plemiona. Player Boy powstało na jesieni 2009 na S37. Pierwszym założycielem był Golden Sun. Na tamtym świecie cała czołówka PlayerBoy po fuzji dołączyła w szeregi HEG. Prawie cały pierwszy skład Playersów grywał na każdym świecie z...
  3. snip0r

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Reaktywacja HEG? Te osoby które grały po S99 rozeszły się po różnych plemionach i nie było szans zebrać takiej ekipy jak dawniej, żeby rywalizować z najlepszymi.
  4. snip0r

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Pierwszym takim plemieniem było HEG. Dobrze jest wrócić po kilku latach do gry, bez obowiązków dowódcy, tylko cieszyć się grą:)
  5. snip0r

    Świat 200 nadchodzi!

    W 2010 roku niektórzy potrafili dogrywać grubasy z 4 wiosek na jedną milisekundę. Byłem tego świadkiem- świat s37. Tylko w tamtym okresie czasu dostęp do takiego skryptu miały może z 3 osoby na plemionach.
  6. snip0r

    S200

    Jeśli ktoś z młodszych graczy zechce wziąć na barki dowodzenia, to ja nie widzę wszeszkod żeby startować;)
  7. snip0r

    S200

    Satynowa na jesieni mieliśmy zbiórkę najbardziej decyzyjnych osób, był tam Benditto, a wiadomo gdzie Ben to tam pójdzie Dracula:) Chęci są jak najbardziej, tylko jeśli będę dowodzić, to wtedy zawalę real, a na to pozwolić sobie nie mogę. Żona na pewno nie pozwoliłaby mi na tak aktywną grę jak...
  8. snip0r

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Może chęci są, ale życie realne nie pozwala na taką aktywność jak dawniej. I nie mam czasu na dowodzenie- na plemiona wchodzę bez wiedzy żony:) Z składem nie byłoby większych problemów- Crusher, Hamstah czy Artur Cyferka spokojnie by wrócili, nawet Dracula by się pojawił. Spokojnie zabrałbym...
  9. snip0r

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Witaj Szermet. Ktoś z starych graczy pyka jeszcze, po tylu latach klika? Widzę że Adeq jeszcze gra. Ja od końca 2017 roku w praktyce miałem przerwę. Na plemionach dużo się pozmieniało. Fajnie się gra gdy się nie dowodzi, nie ma się obowiązków w plemieniu i nie trzeba za nic odpowiadać.
  10. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wojsen.... Teraz nazwa kojarzona jako plemię. A dawniej- nick jednego z najbardziej znanych graczy na plemionach. Pozdrawiam Wojsen
  11. snip0r

    Świat 200 nadchodzi!

    Faktem jest, że po S99 żadna ekipa z S99 nie wygrała żadnego serwera, za to w momencie startu tamtego serwera ekipy z S99 miały dużo więcej wygranych serwerów niż ekipy z s100. Jeśli mnie pamięć nie myli to w chwili startu S99 wygrane serwery miały - Piska-1, Brawo-1, Ojki -2, ekipa Male (ekipa...
  12. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To jest pytanie ile osób byłoby wstanie wrócić i na jakiej aktywności po takiej przerwie. Druga sprawa część osób która nadal gra ma nowe ekipy. Z czego widzę wrócił Bojar z własnym starym składem, chyba po 8 latach przerwy. To samo widziałem, że na jednym ze światów grał Maleństwo, swego czasu...
  13. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie jest wykluczone, że na jesieni na jednym ze światów zobaczy się kilkanaście osób z S37, zależy ilu osobom będzie się chciało grać po 6-7 latach przerwy. Tak z ciekawostek- na S37 powstało Player Boy, założycielem plemienia był Golden Sun.
  14. snip0r

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bulwa jednak pykasz? Zobaczymy jeszcze Playersow?
  15. snip0r

    Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

    Możecie powiedzieć jakie ekipy w ostatnich 5 latach dominowały na serwerach bez farmienia? Speed czy Player Boy kojarzę ze starych światów, ale reszty nie koniecznie.
Do góry