Ostatnia aktywność snip0r

  • snip0r
    l Wbrew pozorom HEG i PlayerBoy to dawniej były blisko związane plemiona. Player Boy powstało na jesieni 2009 na S37. Pierwszym...
  • snip0r
    Reaktywacja HEG? Te osoby które grały po S99 rozeszły się po różnych plemionach i nie było szans zebrać takiej ekipy jak dawniej, żeby...
  • snip0r
    Pierwszym takim plemieniem było HEG. Dobrze jest wrócić po kilku latach do gry, bez obowiązków dowódcy, tylko cieszyć się grą:)
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku Świat 200 nadchodzi!.
    W 2010 roku niektórzy potrafili dogrywać grubasy z 4 wiosek na jedną milisekundę. Byłem tego świadkiem- świat s37. Tylko w tamtym...
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku S200.
    Jeśli ktoś z młodszych graczy zechce wziąć na barki dowodzenia, to ja nie widzę wszeszkod żeby startować;)
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku S200.
    Satynowa na jesieni mieliśmy zbiórkę najbardziej decyzyjnych osób, był tam Benditto, a wiadomo gdzie Ben to tam pójdzie Dracula:) Chęci...
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Może chęci są, ale życie realne nie pozwala na taką aktywność jak dawniej. I nie mam czasu na dowodzenie- na plemiona wchodzę bez wiedzy...
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku Dyskusja - zaczynamy ;).
    Witaj Szermet. Ktoś z starych graczy pyka jeszcze, po tylu latach klika? Widzę że Adeq jeszcze gra. Ja od końca 2017 roku w praktyce...
  • snip0r
    Wojsen.... Teraz nazwa kojarzona jako plemię. A dawniej- nick jednego z najbardziej znanych graczy na plemionach. Pozdrawiam Wojsen
  • snip0r
    snip0r odpowiedział w wątku Świat 200 nadchodzi!.
    Faktem jest, że po S99 żadna ekipa z S99 nie wygrała żadnego serwera, za to w momencie startu tamtego serwera ekipy z S99 miały dużo...
Do góry