Najnowsze treści autorstwa awek.

  1. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jest specjalny skrypt żeby szczęście oscylowało w granicach +20. Jak ktoś używa tego skryptu to lepiej przepuszczać jego offy i klinować/odbijać wioski.
  2. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bez przesady, nikt nie będzie tak zdesperowany żeby w 179 dniu gdy zabrać do plemienia pewne warzywo w postaci świetlistego xd
  3. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja chętnie przyjmę zakład. Mogę nawet na twoją korzyść przesunąć termin do końca maja. Od 1 czerwca jeśli wojny APK-SPEED nie będzie to nie piszesz już nic a nic na forum świata 200, jeśli będzie to ja wrzucam kasację na tym świecie :)
  4. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chyba że na coopa wskakują same wioski.
  5. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jaki ferment? Sam w swojej odpowiedzi się ze mną zgodziłeś xd
  6. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    BCM/DCM to człony APK, wciągną do siebie najlepszych jeśli jacyś sensowni gracze tam są a reszta będzie zjedzona jak tylko barby się skończą albo i szybciej. Nie ma żadnych szans żeby było inaczej :)
  7. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na światach z farmą jest raczej mniejszy procent bociarzy.
  8. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli na światach 0-200 kar praktycznie nie było, jedynie jakieś pojedyncze przypadki ostatnio (jak ktoś myśli że bociarze się przestraszyli kmica to xd) To zwiększenie surowości kar od świata 201 tak samo nic nie zmieni, bo ilość kar będzie taka sama - niewielka. Btw. na s200 kto jest...
  9. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niech płacze, zostały mu 3 miesiące gry...chyba że APK zostawi sobie jakąś grządkę warzywek na plecach <lol>
  10. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie żebym był jakimś fanem Witam ale z tego co widzę po tw-stats to wszystkie te wioski podbite to byłe barby przejęte przez Witam na terenie Ares w ciągu ostatnich ~48h. Wykresy ładnie wyglądają ale trzeba brać pod uwagę co to za wioski .. Oczywiście odcięcie od barb będzie bolało... Ale kilka...
  11. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jedynym lamusem jesteś tutaj ty, twoi przodkowie prawdopodobnie wznosili swoje oburzenie kiedy Kopernik ogłosił że to Ziemia krąży wokół słońca, a nie odwrotnie xd
  12. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dołączyłem do fankubu kmica
  13. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przestań robić z siebie debila, ten wakat jest już na tym forum zajęty.
  14. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś tu się nie zgadza xd Niemożliwe że codziennie od 18lat nakładacie bany za skrypty/boty skoro z roku na rok, ze świata na świat bociarzy jest coraz więcej. Wygląda to jakby kary nie zniechęcały, a wręcz przeciwnie <lol>
  15. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co ty pierdolisz? xd
Do góry