Najnowsze treści autorstwa SixOneNine

  1. SixOneNine

    Świat 200 nadchodzi!

    Bardzo fajne ustawienia: )
  2. SixOneNine

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Skrypt dodany do paska skrótów, klikam i nic się nie dzieje, także z poziomu rynku, wezwij i innych zakładek. Czym może to być to spowodowane? Pytam innych i ten sam problem. @stiv.ens
  3. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja bym zagrał... Następnym razem pisz na 133:)
  4. SixOneNine

    No pain no hard x3 vs se77en

    Wy to chyba se77en'a nie znacie nic, a nic. Teraz pewnie nie jest w formie, ale to co kiedyś robił, mogło się podobać. ;) ps s50 PAMIĘTAMY. :-D
  5. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hohoh, runda rano dobra, 2h nawalania bez myszki, na lapku, wkurza. :D Ceiterki wygrają cały turniej. ;)
  6. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Angol man, bro. ;)
  7. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Plebs głosu nie ma, więc zamilcz i idź otwórz okno na świat. Słyszysz co rodzice do Ciebie mówią, a potem błyszczysz na forum jakimiś tekstami typu "zero"..
  8. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ty jak nei zasługiwałem? Mi offa ubili, a potem traciłem po 200/200. :D Off 4700/2700/330 został.. I kareta. :D Ja myślałem, że runda będzie do 23 i na tą godzinę wygrałbym, wszystko miałem przygotowane, strata offa Twoja pomogła mi, ale sam zwaliłeś trochę techami. No nic, jest jak jest...
  9. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dwie minutki przed końcem wpadła wieś 4,6k. :) Ach. Dziwna runda, brak neta, ubicie offa.. Detox też glupie straty. :) Dzięki za grę.
  10. SixOneNine

    Optymistyczny Pesymista vs SixOneNine

    Ale ja nie miałem nikogo dobrego w okolicy. Miałem piki do farmy (które Cię zatrzymały) i topory, które większość (40lk) Ci zjechały :)
  11. SixOneNine

    Optymistyczny Pesymista vs SixOneNine

    Teraz na rundzie pokazałeś po raz kolejny. Miałeś utrudniać, a tylko farmę mi budujesz. :)
  12. SixOneNine

    Optymistyczny Pesymista vs SixOneNine

    Nie każdy gra dla totala. + wymień gucia, krisa i armatę. ;-) Sami we dwóch Wasze offy mogły by mi najwyżej troszkę ro nabić. @: Ranking Nazwa Pokonany 1 SixOneNine [.619.] 15.205 2 BlackSheep3 2.747 3 - Panthera. 2.036...
  13. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Pamiętam jak ustawiałem mase kart w operze, aż sie zmulała :D A tutaj kłótnie i spiny jak zawsze, jedyna pozytywna rzecz że ludzie na poziomie powoli wracają i zaczynają sie udzielać.
  14. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Potwierdzam^^ ps. Jeśli potrzebuje ktoś kanał TS3 [Teamspeak 3 ] , zapraszam 91.203.132.173 port: 9988 .
  15. SixOneNine

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja bym wolal i wiekszosc pewnie zebys ty jednak planowal dalej : )
Do góry