Najnowsze treści autorstwa SirLordKens

  1. ODDAJCIE SZYBKIE

    no my dzisiaj z ego gralismy na portugalskich to calkiem spoko sie klikalo tylko malo gracy troche, ale to juz norma z tego co patrzylem po innych serwerach..
  2. ODDAJCIE SZYBKIE

    predkosc 200...
  3. ODDAJCIE SZYBKIE

    ja moge cos dzisiaj pyknac, dawno nie gralem :) Edit. jakie serwery cie interesuja?
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Tajemnica kolejny przejazd po noobkach @kmic mozna juz zamykac swiat?
  5. Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    Znowu wbiles dostac oklep jak na poprzednim touramencie XDDD Topster TOP :) btw kiedy na szybkie wracasz skatus :(
  6. Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    My taki sam plan z rumuncami mamy :)
  7. Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    Ja chetnie ;*
  8. Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    kolejny latwy winek sie szykuje, wbijajcie darmy rozwinac haha
  9. Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    XDDDD milego klikania, wygrana juz i tak jest ustalona jak na poprzedniej edycji ;)
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Najsmieszniejsze jest to, ze polaczki tak samo uzywaja nielegalnych skryptow tylko po prostu nie umieja wykorzystac ich całego potencjalu xD Uzywanie nawet jednego nielegalnego skryptu robi z ciebie takiego samego oszusta jak i gracza ktory uzywa ich wiecej, prosta logika. H I P O K R Y Z J A...
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    dzieki
  12. Dyskusja

    zamykamy juz
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ta gierka jest martwa od x czasu juz to nie wiem czego ty oczekujesz : D
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    https://gyazo.com/e53ca02522ae0f754f6c7a88481f335b klepnijcie takiego offa to pogadamy ^^
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Przykry jesteś XD Ed nie wiem kto ma się ciebie bać na rundkach jak padasz na jedną kontrę podobnie jak twój kolega z gimnazjum @Dark Harvest Ostatnio nam mówił na discorszie że papier z kibli kradles <lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol>
Do góry