Najnowsze treści autorstwa Sir ThornWar

  1. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak tam dziś Polaczki? Bo wczoraj w studio to więcej już mówili o meczu z Walią niż Estonią XDD
  2. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za dużo cukru już xD tak z 40g na 100 ml bym powiedział :D
  3. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    z Ostrym Cieniem Mgły narazie :(
  4. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Trzeba napisać petycję do admina, żeby w drodze wyjątku przyznał CI rangę Plemiennego Szeryffa. Za tyle lat służby, należy się.
  5. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Haha Black co świat się przyczepia jakiegoś plemienia jak rzep psiego ogona XDD
  6. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O siemanko Mirku <szampan>
  7. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W ostatnich godzinach czołówki gazet oddawały atmosferę rosnącego napięcia międzyplemiennego związanego z dyplomatyczną i militarną aktywnością plemion. Wszyscy czekali na wojnę i jednocześnie wszyscy (lub większość) liczyli na to, że jednak do niej nie dojdzie. Godzina 08:51 Temperatura wzrasta
  8. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siemanko Black, aż się stęskniłem za Tobą, tyle mnie nie było :D
  9. Sir ThornWar

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień Dobry kochani :D
  10. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie no aż tak się nie zapędzaj, Jako PEWNIACZKI przeprowadziliśmy kilka zbiórek i szlachetnych paczek, wszystkie trafiły do potrzebujących dzieci.
  11. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie no przepraszam Bellum, ja dziś tylko wszedłem zobaczyć, czy moje cele coś podbiły, ale wszystko odbite niestety :( Wesołych Świąt Misiaki
  12. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

    "Koalicja ugiętych kolan" tak się dziś podniosła, że nawet srać będą na stojąco.
  13. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

    Ale BELLUM to jednak dżentelmeni, Offy od 11 wchodzą, żeby każdy mógł na spokojnie święconkę poświęcić.
  14. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

  15. Sir ThornWar

    Dzień Dobry Misiaki

    @Przez świat na kwasie chyba Dova u Was dyplo ogarniał na tym świecie, że z każdej strony front i PON na drugim końcu mapy :D
Do góry