Najnowsze treści autorstwa Sir ThornWar

1. Sir ThornWar

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Dzień dobry Misiaki! Pierwszy dzień wojenki, nie mogło mnie tu zabraknąć :cool: Wracamy do gry <3
  2. Sir ThornWar

Kochani jak tam u Was święta zapowiadają? Bo u Nas zimno -29, anomalia jakieś normalnie
  3. Sir ThornWar

Świetlik to był bardzo krótki epizod i wydaje mi się, że nawet nie załapał się na łatkę Pewniaczka.
  4. Sir ThornWar

Jak to mój najlepszy kolega teraz jest, od wroga do przyjaciela, nigdy nie można przekreślać człowiek, dopóki nie poznasz jego duszy drogi przyjacielu. Niestety, jesteś w błędzie, bo robimy ciągle wojny o to, że chcemy się bić, a nie rekrutować. Niestety rządzi u Nas Paskuda, resztę dopowiedz...
  5. Sir ThornWar

Zgadzam się z Tobą w 100% @Black Snow. Jestem mega zawiedziony polityką rekrutacji w Pewnych, front jest ciągle pchany kolejną rekrutacją graczy, była już ustawiona fajna linia z TRO i OS, dziś kolejni gracze u Nas plemieniu, jeszcze trochę i frontowcy będą całkowicie zbędni w tej grze, morale...
  6. Sir ThornWar

Zazdro :(
  7. Sir ThornWar

Najbardziej w tym wszystkim ucierpiało plemię Style, jestem na froncie przeciwko chłopaczkom i dziewczętom ze Style i na prawdę jest ciężko, praktycznie nie było możliwości przepchnięcia, ani w jedną, ani drugą stronę. Plemię z potencjałem, niestety przez frajerskie zachowanie Magów, którzy się...
  8. Sir ThornWar

Kolos też powstał z tego powodu, że Nasi gracze obsiedli w radzie EKS i przyjęliśmy do siebie Activ, nie mieliśmy takiego zamiaru, aby tworzyć tyle członów, no ale jak na sojusznika przystało, nie zostawiliśmy ludzi na pożarcie, tylko radni jakoś to ogarniają i powoli doprowadzają do porządku.
  9. Sir ThornWar

Szczycisz się tym, że nie potrafisz uczciwie grać? Stfu na takich graczy…
  10. Sir ThornWar

Rudzia bo My jesteśmy prostymi ludźmi, ale z zasadami, wolimy zginąć jak głupcy, ale żyć razem jak bracia.
  11. Sir ThornWar

Ale tu dymyyy, Ojjejku XD Chciałbym podkreślić, że PEWNIACZKI to klasa, jak wygrywają to z klasą, jak przegrywają, to również z klasą. Również mogliśmy wbić kosę w Activ i podzielić się wioskami z Magami, tacy nie jesteśmy kochani, słaliśmy im defa
  12. Sir ThornWar

Krótko, dyplomatycznie i na temat. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko całą rodzinkę.
  13. Sir ThornWar

@Ruda tańczy ekspertko od działu Kos, mogła byś, dzięki bagażowi doświadczenia, które posiadasz-objaśnić Nam sytuację i wskazać winowajcę dzisiejszego incydentu?
  14. Sir ThornWar

Wszystkim kobietkom życzę, aby zawsze czuły się wyjątkowe :* :* :* Wiem, wiem, pomyślicie że jestem romantykiem <shrug>
  15. Sir ThornWar

Pewniaki sobie nie radzą? Pewniaki próbują i ratować dwa plemienia, czyli Activ i EKS, dojdziecie do Pewniaków to wtedy się sprawdzimy kolego :)
Do góry