Najnowsze treści autorstwa Sir *Robertopoznan

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jesteś w błędzie, tu nie ma żadnego zaskoczenia, od początku było wiadomo, kto gdzie gra, a że Mirek nie ogarnął - trudno (tu pewnie na jego miejscu więcej osób by poległo, więc absolutnie nie winię Mirka.)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za dużo oglądasz Hotelu Paradise
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak się tłumacz teraz :) Kolejny rycek będzie nazwany na cześć twojego nicka.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli ty dalej nic nie wiesz i nie rozumiesz. UCZ się od @Dunkhell , bo to osoba myśląca, która bardzo szybko Cię wypunktowała i pokazała, że starczy pomyśleć.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co Ty za farmazony wypisujesz. Znasz w ogóle układ tego świata? Skąd wiesz, kto "blachę" dostanie, a kto nie? Kaszpirowski? Kononowicz?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No na grilla to już gotowy być powinien. Majówka blisko, nic innego mu nie pozostanie.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale ześ się obudził. Dzień dobry :) Jak w każdym kraju. W plemsach i na żywo - POLITYKA
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No skoro fejkami są full offy (mam raporty), to szacun za ilość offa, gdzie można się tak bawić, wysyłając "fejki" z +10000 jednostek :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mirek nie świruj, dziś wasza wielka ofensywa skończyła się minimum -3, a nie wiem czy nie lepiej (dla Was gorzej). Zabawa się zaczyna (gra na tym polega), także trzeba się szykować, i bawić się dalej :) Ot tak, po prostu :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jest mój ziomal, jeden z nielicznych piszących na tym forum logicznie i spójnie :)
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś tam klikam jeszcze. Zobaczymy co z tego będzie :)
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą....
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sami napinacze na tym forum, ale jak mówi przysłowie - kozak w necie, pizda w świecie :D :D
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To jest akurat dobra wiadomość, że tu Cię będzie mniej :)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    tak przeglądam te strony, prawie udało mi się przejrzeć wszystkie, gdzie dziewczyny, koks, seks? Czytaj te wszystkie wypociny, i ty to jednak głupi jesteś (chyba, że stwarzasz takie pozory, w co śmiem wątpić)
Do góry