Najnowsze treści autorstwa Sir Lord Krecik

1. Sir Lord Krecik

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Spytaj Diakona :) I owszem, biliśmy.
  2. Sir Lord Krecik

Chorągiewy? Hah chłopie, my nigdy nie zamierzaliśmy do was dojść :) To, że Diakon łykał wszystko to, co mu napisaliśmy to inna sprawa. Wróciła do was karma za wyciąganie graczy z Fastów :)
  3. Sir Lord Krecik

Co tam sie dzieje na FO i na świecie? Przez kilka ostatnich dni byłem raczej mało aktywny a widzę, że sie podziało :D
  4. Sir Lord Krecik

Tak sobie tłumacz to, że dzięki Wielkiemu EZ rozpadły sie Fasty, co z tego, że to Głody głównie z nami walczyły xD Zdradzę ci sekret - zasługa Głodów to również nie była :P
  5. Sir Lord Krecik

Bynajmniej nie dzięki wam xD
  6. Sir Lord Krecik

Pomagają. Serio, w tej kwestii nie ma co się ich czepiać.
  7. Sir Lord Krecik

A to spoko
  8. Sir Lord Krecik

Przecież wiadomo, że nie zależy mi najbardziej na analizie ćwiartki południowo-wschodniej, bo i tak znam jej sytuacje polityczną + Świetlisty jednak chcąc niechcąc nie będzie co do niej w pełni obiektywny. Po prostu fajnie sie czyta te jego wypociny, plus nie jestem tak dobrze zorientowany w...
  9. Sir Lord Krecik

g8 b8 m8 xD
  10. Sir Lord Krecik

Nie było mnie pare dni na FO a analizy jak nie było tak dalej nie ma :/
  11. Sir Lord Krecik

Tyle LK czasem jest w stanie zdziałać cuda na 0 murku
  12. Sir Lord Krecik

Wtedy pierwszy zdycha przy ok. 25% strat agresora (klik), a drugi przy ok. 70% (klik). Troche kiepska strategia, chyba, że nie umiesz zrobić synchro offa z grubym. Wtedy puszczasz całą karete w 1 offie i liczysz na to, że 20% ci przetrwa xD
  13. Sir Lord Krecik

Każdy doświadczony gracz wie, że 2 grube w jednym ataku zbijają 30-40 popa zamiast 25-35 <szampan>
  14. Sir Lord Krecik

Zastanawiam się skąd się wzięło nagle 5 powiadomień, a to po prostu Palikot odrabia zaległą prace domową <shrug>