Najnowsze treści autorstwa Krajt

1. Krajt

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

1. Pokaż mi gdzie napisałem, że "Jutro jest super, fajne i uczciwe". Chyba mnie z kimś pomyliłeś Avasku, bo: 2. Wiem, że nie ucieknę z "listy hańby". W końcu jakby nie patrzeć właśnie dzisiaj skończyłem s145 w zwycięskim składzie plemienia, o przyjemnym dla oka skrócie F-JUT :) Przepraszam...
  2. Krajt

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie :)
  3. Krajt

Ciekawe, widzę, że wersje się zmieniają jak w kalejdoskopie. Może złe screeny z waszego forum miałem? <lol> Nie wiem czemu mieszasz w to moje plemię, które w większości składa się z graczy niepowiązanych z Jutrem, wręcz kilkoro jest z Głodów, bo nie mamy problemów ani z jednymi ani z drugimi...
  4. Krajt

Wszyscy witają Diakona bardzo serdecznie! :) Mam nadzieję, że już budowa domu, praca i opieka nad dzieckiem są załatwione i tym razem zostajesz do końca? ;)
  5. Krajt

Ja mogę gadać o s145 tak długo jak zechcesz. Sęk w tym, że reszta tego forum raczej nie ;)
  6. Krajt

Idźcie sobie gadać o s145 na FO s145. I ty Avas i ty Świetlik. Nikt nie chce tego słuchać, nawet ja mam tego dosyć już mimo tego, że siedze w tym temacie całkiem mocno, jak zapewne obydwaj dobrze wiecie. A co dopiero ludzie grający na s158 pierwszy raz słyszący o wydarzeniach "jakiegoś" s145...
  7. Krajt

Przecież to nie o ciebie tutaj idzie Timonie, pozwól, że się wtrącę, a o to, że w ogóle dostałeś możliwość wykorzystania takiej mechaniki, na co nie miałeś kompletnie żadnego wpływu. O ile jesteś faktycznie nowym graczem i nie wykorzystałeś tej mechaniki umyślnie, bo nie zrobiłeś tego, prawda?
  8. Krajt

Dlatego, że teraz to jest "jakiś Maciuś" a jutro to może być twój przeciwnik lub plemie w którym wesoło pyka sobie jakiś moderator/operator pod przykrywką/znajomy królika. I wtedy sądzę, że już nie byłoby ci to takie obojętne.
  9. Krajt

Nie powinno być zgody na takie manewry. Nie zgłaszając sprzeciwu dajemy na to ciche przyzwolenie.
  10. Krajt

Jak zobaczyłem "Duch P..." to spodziewałem się czegoś w stylu "Ducha Plemion". Mam mieszane uczucia xd
  11. Krajt

Moim zdaniem przy takiej prędkości świata lepiej iść w off, o ile ma się dobrego KO, który faktycznie te akcje raz w tygodniu będzie w stanie organizować. Oznacza to jeszcze większe obciążenie KD i frontowców wrogiego plemienia (zakładając, że któraś ze stron ma stałą inicjatywę, jak np. Głody...
  12. Krajt

Nie oszukuj ich :/ Żeby włączyć giełde trzeba postawić warsztat. Ja już postawiłem i mam.
  13. Krajt

rel
  14. Krajt

Lajklandia

O kurde, temat marzenie :o
  15. Krajt

sorki :(