Najnowsze treści autorstwa SierGiej95

1. SierGiej95

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Ruda dej ze dwa offy jeszcze bo marnie ta blaszka RO wygląda :(
  2. SierGiej95

+4 on, a całe pewniaki łącznie +2 wczoraj <shrug>
  3. SierGiej95

Tak obiektywnie to rozebraliście sobie frontowca który zapewne byłby u Was w top3 tryhardów xd
  4. SierGiej95

Właśnie się zastanawiałem Kleoś coś tym razem odpierdolił, że rozbiórkę dostałeś <shrug>
  5. SierGiej95

Już ustalili, zresztą " historię tworzą zwycięzcy " :)
  6. SierGiej95

1. Skąd ktoś poza Jokerem i nowym właścicielem może wiedzieć skąd leci deff; 2. Jak ktoś przykisił amulet do prędkości wsparcia + odpali bonus z poziomu plemienia to jest około 50% szybciej obstawione; 3. Faktycznie taka rozmowa to jest ekstremalnie prosta do przerobienia bo kopiujesz sobie...
  7. SierGiej95

Myślę, że jak chodzi o staty to fajnie byłoby gdyby jutro Wretched Egg x Rumble wrzucił po tygodniu od rozpoczęcia wojny bo obie strony wyprowadziły pierwsze pie<boks> akcje, a fajne te staty robił łącznie z mapkami i gifem. :)
  8. SierGiej95

I się wyjaśniło kto mi mocarke zwinął :mad:
  9. SierGiej95

Serio ubicie offa w obronie na etapie gdzie każdy ma kilkadziesiąt wiosek to jakiś wyczyn ? Skoro tak to co powiesz na wysyłanie ataku na prawie 4h podróż bez maszyn z pierwszej linii frontu ? <shrug>
  10. SierGiej95

Mówiłem Pietrkowi, żeby ogarnął front to jakiś dupków yopków wpuścił i ma za swoje. <boks>
  11. SierGiej95

Pewniaczki autorska metoda obstawiania frontu, wioski styczne na 25k pikomiecza, a te oddalone o 10h+ po 30k. Normalnie wzór do naśladowania ;)
  12. SierGiej95

I klasycznie przygotowania będą dłuższe niż wojna.
  13. SierGiej95

W lipcu start, chyba, że Kmic wylezie z piwnicy i odpisze to poczekamy do 2024r.
  14. SierGiej95

Negocjują z kmicem, żeby zamiast odblokować barbarki dać opcje ich rekrutacji.
  15. SierGiej95

178

Jak ktoś ma jeszcze miejsce dla zbłąkanego krecika to pw.
Do góry