Najnowsze treści autorstwa Sherrierei

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Był taki rynsztok, aż postanowiłeś się zacząć udzielać żeby przypadkiem poziom FO nie wzrósł. Winszuję i życzę powodzenia ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Produkujesz się całe dnie na tym fo, krótkie pytanie, po co? mało ci wstydu? szukasz atencji w gronie fontowców - reakcja ci ego podbije? Nic tobie udowadniać nie muszę, wręcz przeciwnie.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ten co w przewadze wygrać świata nie potrafi a komuś wytyka grę w stracie xD najlepiej to zakaz każdemu oponentowi na rekrutację narzucić, żebyś czasem i 197 nie przegrał
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tyle światów grali a nadal nie nauczyli się nie prowokować @Damszot na FO...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Śmiesz twierdzić jakobyś nie skończył gry jak tylko @GrUbY już Atakuje zabrakło na FO? Pamięć mam akurat dobrą Po akcji z około 17 czerwca splakałeś się, że DCS to chujowi sojusznicy i skończyłeś grę :D Tak więc podsumowując, pierdolisz
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    widzisz, dlatego właśnie nie masz do mnie podjazdu. Kiedy tylko dostaliście jedną akcję, uciekłeś. Jesteś pizdeczką, która chowa się za słowami i artystycznym, groźnym profilowym. Gdzie byłeś jak @GrUbY już Atakuje Cię wywoził? Chodzisz i stękasz. Wielki banan niepokonany, gdyby nie te...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wiem wiem, nie popełnię błędu twojego ojca
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    A gdyby banan miał jaja, to nie byłby pizdą pozdrawiam
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Przyznaj w końcu że wasz KO nadaje się do tarcia chrzanu, a nie szukasz wiecznie wymówek
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Się zdziwię jak pójdę na pole, zacznę kopać a zamiast marchewki wyskoczy duniek
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Gówno wiesz, a się wypowiadasz. To jest twoja praca? Nigdy się za znawcę nie uważałem, jednak w porównaniu do takiego kmiotka jak ty, jestem zaiste.. jak Napoleon. Dalej sobie świeć przykładem FOntowca, w trakcie gdy gracze zajmą się frontem.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jesteś na froncie? Darmy zjadłeś przy froncie to możesz się nazwać frontowcem, rzeczywiście. Wniosłeś taki zastrzyk świeżości, że aż nie zauważyłem <cisza>
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Właśnie to jesteś cały TY. Gdyby to, gdyby tamto. Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Kreujesz wizje, a potem w nie wierzysz. Gdybyś tylko miał czas.. Gdybyś tylko miał możliwości... Gdybyś tylko miał ekipę... Gdyby nie te wścibskie dzieciaki... Co jeszcze wymyślisz, żeby wytłumaczyć sobie...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wychodzicie z dziwnego przeświadczenia, że wy możecie rekrutować wszystkich, ale nikt nie może zrekrutować was. Spokojnie, napiszesz jeszcze jedną grupówkę do swoich graczy zapewniającą o dobrobycie i ofensywie. Następnie radni zassą defa pod siebie, żeby czasem wioski nie stracili. Swoją...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Braknie na stalki dla radnych jak dadzą defa :/
Do góry