Najnowsze treści autorstwa sharkovsky

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hejka, z kim walczą Witamy? <tanczy>
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Myślałem, że się zakolegujemy i liczyłem, że odpalisz świat aby pokarać jutro, ale niestety <foch>
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    :x <help>
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bardziej wyżalić, że zlałem niektórym dupsko i teraz blokują dojścia do niektórych plemion, wymyślając wyssane z palca historię - nie mówię tylko o Jutro <shrug>
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Niektórzy pewniaki wbili do jutra i się za bardzo poczuwają, ciekawe kiedy będą szantaże, że albo on albo my :D @john456
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale trzeba mieć smutne życie, by pisać po radzie plemienia, aby nie pozwolili abym grał u kogoś na coop <lol>
  7. kiedy przejęcie darmy jest pushingiem?

    Proszę o upublicznienie taryfikatora kar, bo każdy z supportu wrzuca karę, na jaką ma ochotę w danej chwili. Proszę usprawnić odpowiadanie na tickety, bo 3 dni się czeka na odpowiedź.
  8. Zarezerwowana wioska

    Jeżeli zaatakujesz wioskę zarezerwowaną przez kogoś - on tego się nie dowie. W sytuacji, gdzie podbijesz ją, a będzie zarezerwowana - gracz rezerwujący dostanie informację, że wioska została przejęta przez "kogoś" innego.
  9. Udostępnianie komend dla rady, będąc w innym członie.

    Jak w temacie: aby była możliwość przypięcia członków rady w Dzielenie się komendami. Irytuje sytuacja, gdzie jest kilka członów i jedynym sposobem udostępnienia jest dodanie do przyjaciół.
  10. Wybieranie szablonu rekrutacji MK z podglądu koszar.

    Jak wyżej; Wybieranie szablonu rekrutacji MK z podglądu koszar. W kuźni możemy wybrać techy, w ratuszu rozbudowe, koszary też mogłyby pomóc - przy dużej ilości wiosek tracimy czas na szukanie.
  11. Grupówka z podglądu graficznego.

    Cześć. Moją propozycją, która z pewnością ułatwi pracę dla radnych - a w szczególności dla KD jest pisanie grupówki wybierając osoby z podglądu graficznego. Polegałoby na tym, że mając listę osób w danym plemieniu - jak w członkach, możemy zaznaczyć przy nich ptaszek, a to automatycznie dodaje...
  12. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Jak coś to chętnie dojdę do super plemienia <tuptup>
  13. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Ktoś z 77 Vendetta/RetBull startuje tutaj? <tuptup>
  14. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    143
Do góry