Najnowsze treści autorstwa Shaliz

  1. Shaliz

    Dyskusja

    normalni ludzie nie robia screenow z kazdej rozmowy, a nawet jesli ktos by zrobil i tak bys powiedzial ze w photoszopie
  2. Shaliz

    Dyskusja

    tak pamietamy na zadnej nie bylo o aka mowiles ze sam bys ich pojechal w pojedynke bo to zwykla masowka ludzi bez skila gdyby nie limity punktow nie wiem po co ci plemie skoro ty jestes najsilniejszy i wszystkich rozwalisz
  3. Shaliz

    Dyskusja

    oj nie musisz się o to martwić pomogłem mu przecież poprawić błąd w profilu plemiennym xD
  4. Shaliz

    Dyskusja

    ja prosiłem tylko o krótki komentarz po 2 on też sobie zaprzeczył, bo skoro jest wpisany w profilu jako zarządca plemienia, a tu mówi, że on tym plemieniem się nie zajmuje i nie wie co się dzieje, to on jest tym liderem czy nie jest, czy zwykły scam w profilu wisi
  5. Shaliz

    Dyskusja

    @PsieŚcięgnoAchillesa tobie też już wlazł, że go przyjąłeś nie obchodzą mnie decyzje waszego plemienia i czy się ono rozpadnie od wewnątrz za pare miesięcy wisi mi to dziwi mnie tylko przyjmowanie kogoś z tak "nieskazaną" opinią smacznej kawusi
  6. Shaliz

    Dyskusja

    ty próbujący dojechać 'kosowników'
  7. Shaliz

    Dyskusja

    xd xd xd kiedy probojesz cos wytlumaczyc timowi, a on - jestem najlepszy, jetem najsilniejszy <rotfl>
  8. Shaliz

    Dyskusja

    Nie będę cytować ale odniosę się do kilku spraw 1. wszystkie plotki i pomówienia na temat travela są prawdziwe z wyjątkiem tych, które on sam rozpowiada 2. też życzę wszystkim dobrej zabawy, ale z jej niszczycielem travelem może jej nie być 3. pp będzie znikać z giełdy, a dodatkowo w eventy...
  9. Shaliz

    Nowy Samouczek #2

    jeszcze mozliwosc usuniecia tego obrazku z naglowka (z tym gostkiem) tak jak jest z rapartami nie jestem pewny ale mysle ze wtedy nie trzeba by przesuwac do gory by przycisk 'nagrody' moc kliknac kolejna sprawa nie widac progresu zadan w wersji mobilnej (ale nie chce mi sie tematu zakladac xd)
  10. Shaliz

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    tylko ze koperta sie swieci tylko w wiadomosciach nie w przegladaniu na gornym pasku jak w przypadku pozostalych wiadomosci
  11. Shaliz

    Opcja opuszczenia/ignorowania chatu plemiennego

    https://prnt.sc/w7xufp przepraszam nie rozumiem tego tematu ta opcja chyba jest od dawna
  12. Shaliz

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    ktoś coś zaczął myśleć ale znając plemiona wyszło jeszcze gorzej wszystko byłoby okej gdyby: - był większy limit członków plemienia, bo ciężko będzie zamknąć w kilka osób - możliwość wypraszania graczy z blokadą dla takiego gracza by nie mógł dołączyć do ŻADNEGO jeżeli wcześniej był wyproszony...
  13. Shaliz

    Nowe grafiki mapy - aktualizacja - komentarze

    Wcześniej jak wprowadzili nową mapę, to nikt się nie pytał. Teraz nagle pytają. Tylko oczywiście nie mogą się przyznać do błędów i dać aktualizacji, gdzie byłby wybór mapy spośród wszystkich trzech. (Nie mówię tu o polskim suporcie tylko ogólnie o osobach w obsłudze gry odpowiedzialnych za tą...
  14. Shaliz

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Wcześniej był guziczek w ustawianiach, którym się wybierało grafikę mapy, ale ktoś "mądry" zadecydował by go usunąć Pytam dlaczego? Zróbcie i 5 map, mnie tam nie przeszkadza, byle była możliwość ich wyboru jak wcześniej. A nie robicie słabą grafikę i z góry ją narzucacie. Jest o wiele bardziej...
Do góry