Najnowsze treści autorstwa Sh4Me

  1. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Leśny druid polskich plemion, szeryf tego FO normalnie. Kiedy film z lasu?
  2. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Do 3 razy sztuka, teraz jak wróci to już na pewno zostanie.
  3. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No ale robisz świat bez zapraszani na wstępnym (tylko plemię), dajesz limit graczy 100-120 czy nawet 150 na plemię, zamykasz takie składy po 50-60 dniach. Myślę ze 30 to może być za szybko ale takie 50-60 stabilnie.
  4. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli masz odpowiedni limit członków w plemieniu - nie. Wystarczy że będzie można do plemienia zgarnąć te 100 osób powiedzmy myślę że to spokojnie mogło by się udać, jak administracja nie spróbuje to pewnie się nie dowiemy. Kiedyś próbowali i im nie wyszło (s150)
  5. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już w okolicy s120-150 latały takie propozycje i dalej nic z tego, a było by to na pewno coś bardziej fresh.. no ale też więcej kretów rozsianych po całym świecie. Do tego blokada plemienia po 60dniach.
  6. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Indianie tez nie mieli wyjścia.
  7. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wnioskuje za stworzeniem rezerwatu dla Węgrów, jakaś przestrzeń na mapie na której będą sobie mogli spokojnie egzystować.. jak rezerwaty dla rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, co wy na to?
  8. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oddajcie cesarzowi, co cesarskie, a Bogu to, co Boskie.
  9. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może nie chcecie grać jak SPEED ale chcecie zagrać clasha?
  10. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W 2k24 dalej chwalić się raportem z ubicia jednego off'a w wiosce, klasa!
  11. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mógł zrobić 7.290.000 RA i 1 RW ranking (729)
  12. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Strona: 1: A.P.K, P.P.K Strona: 2: WIOSKI BARBARZYŃSKIE Timeframe: Ostatnie 24 godziny Wszystkie przejęcia: Strona 1: 75 Strona 2: 0 Różnica: 75 DEKLASACJA LEPIEJ NIŻ SPEED NA WYGACH
  13. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak czytałem te posty @TypowyMirekHandlarz jak się chwali ile to wiosek innym plemionom zabrał i zastanawia mnie czemu w sytuacji w której jest pewny i wie że będzie wojował z proporcjonalnie dużo większym plemieniem, lepiej zorganizowanym, prowadzony z lepszą obsadą, wali na około we wszystkie...
  14. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brakuje nam tylko streama na yt z posiedzeń rady i będziemy na czasie.
  15. Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może dajcie nam na s200 ankietę (niech gracze zdecydują) czy chcemy od razu kasację konta za boty? ;)
Do góry