Najnowsze treści autorstwa Sh4Me

1. Sh4Me

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Nie da się uniknąć rozbierania graczy, wiadomo że powyżej pokazane są przypadki skrajne.. gdzie sporych już rozmiarów konta, całe wchłaniane są przez jednego gracza. No ale takie komentarze że X osób by nie istniało o dziwo.. najczęściej pojawiają się ze strony najbardziej zaangażowanych w grę...
  2. Sh4Me

Ten świat to przecież jedno wielkie dogadywanie się, sojusz/rekrutacja/fuzja (wybierz jedno), wypowiadanie paktów, wypowiadanie wypowiedzeń paktów, dogadanie się, rekrutacja/fuzja (wybierz jedno), wypowiedzenia paktów, wypowiedzenie wypowiedzeń paktów... i tak średnio raz na dwa miesiące zmiana.
  3. Sh4Me

Co to za moda że o zerwaniu wypowiedzenia, sojuszu, paktu najpierw pisze się na FO zamiast do dyplomaty plemienia które się nie wywiązuje? <shrug>
  4. Sh4Me

Jak ktoś uważa że dwa miesiące gry to długo to staż w grze ma raczej przeciętny, co tłumaczy też fakt braku wiosek w posiadaniu takiego jegomościa.
  5. Sh4Me

Który ma dwóch ojców?
  6. Sh4Me

To ma dwie strony medalu, jednak gracze dochodzący też decydują się zasilić plemię które już ma np. 250 graczy. A faktem jest że łatwiej jest rozebrać gracza jak już jest w plemieniu, niż walczyć z nim jak jest jeszcze niezależny i się broni. Powiedziałbym że to chęć kontynuowania rozgrywki, a...
  7. Sh4Me

Na s180 obecnie tak masz.
  8. Sh4Me

No ja się wypowiadam z perspektywy szarego grajka, tak jak mam zaznaczone, tak zakładam że jest.
  9. Sh4Me

No niby nowy, niby nienowy... kiedyś już słyszałem tekst że jak się dyplomata zmieni to wszystko co zostało przez niego podpisane jest nieaktualne, w takich wypadkach po co komukolwiek byłyby wypowiedzenia <shrug> jeszcze może wojny tak zaczną niektórzy kończyć, zmieniasz dyplomatę i nagle...
  10. Sh4Me

@Morfus bo nam się dopiero dzisiaj wypowiedzenie skończyło? :rolleyes:
  11. Sh4Me

Jakieś antonimy normalnie :eek: Graczy jeszcze łatwiej, heheh :rolleyes:
  12. Sh4Me

Tylko czekać aż nas zrekrutują, można czuć się już przytłoczonym przez Elite praktycznie z każdej strony o_O
  13. Sh4Me

Może 250 graczy to za mało i trzeba mieć 300 <shrug>
  14. Sh4Me

Ohohoh hejki od elite ruszyły!
  15. Sh4Me

Z tego co wiem to te kłódki wyznaczają ustaloną granicę, a są po to żeby nie było później kłótni o pixele
Do góry