Najnowsze treści autorstwa Sboolasty x RAY

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Tymczasem na linii Wojsen - Cisza #koloryzowane
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Coś cicho tu, zbyt cicho...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie wiem czemu sprawdziłem staty wojny, moj błąd. Co nie zmienia faktu że wasz główny człon ledwo przegonił nasz drugi xd Bo do wielkiej Ciszy to nawet podjazdu nie macie. Bunkrujcie już lepiej te wioseczki po Jankach bo przy pierwszej akcji może was zaboleć ;)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie tylko od Wojsenów, ale i WSZYSTKICH INNYCH PLEMION.
  5. Mapki 196 świata? By Stukniety?

    @Stuknięty Plsss update <foch>
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Małe sprostowanie KD I KO w ciszy aktualnie to nie Prajdowcy.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie wiem jaką ty rzeczywistość zakrzywiasz, od samego początku bijemy każdego i robimy swoją robote. A to że wzieliśmy kilka osób z rekrutacji to tylko element selekcji. Odpadły nam warzywa takie jak ty- to pojawiły się miejsca dla innych. Proste i logiczne.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Klasyczny ból dupy assasyna cz.1513123 Przy następnej akcji jak zrobimy kolejne +50 nadal powie że gówno co robimy.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    własnie nikt mu nie odpowiedział... sam jestem ciekawy jaki to skrypt. Szukałem na forum ale nic nie znalazłem
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dokładnie xd Typ tu wchodzi i szczeka jaka to cisza jest słaba, a na etapie dwóch wiosek nie potrafił sobie z Shieldami poradzić xd Czy to nasza wina ze na naszej połówce mapy nie ma żadnego dobrego plemienia? :D
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    60* xD
  12. Mapki 196 świata? By Stukniety?

    dzieki mordeczko za wioski, techy sobie naprawiłem i smigają jak szalone ;)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Cisza dostaje mocno w dupę, Janki dobrze komunikują się z Hałasem i organizują wspólne akcje. Ale betonujemy front i czekamy na naszego kochanego Sojusznika <3
  14. Mapki 196 świata? By Stukniety?

    Wojsen i Cisza vs ForFun i Janki ;)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No i nie podobasz mi się. Pamietaj ze widły pięknie wycinają lekką.
Do góry