Najnowsze treści autorstwa Satynowa

  1. Satynowa

    A teraz na poważnie

    żegnaj Blacku
  2. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    boszzzz i jeszcze ten oszołom wrócił ;/ musiałam tu być ;P
  3. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie kłam, byla akcja fejkująca , jeden sie nawet przebił
  4. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dużo napisałeś tylko nie za wiele treści. KD i KO są jak szefowie w firmie, uskrzydleni gdy mają potencjał ludzki a idą na wypalenie zawodowe gdy nie mają wsparcia w teamie :) tyle chyba by wystarczyło
  5. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie miałabym nic przeciwko temu żeby darmy były dla zarządu. Widzę wysyłając swoje offy i szlachtę że członkowie rady też lecą równo z atakami. Różnica między mną a nimi jest taka żę ja obliczyłam ile człowieka temperatura ma km/h a rada zadbała o dyplomację , równomierny rozwój, plener ataków...
  6. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja bym tutaj dodała że ogromne znaczenie ma poziom i praca KD i KO . Najmądrzejszy wódz bez takiego wsparcia daleko nie pociągnie. Ogólnie uważam że praca jaką wkładają członkowie rady każdego dnia w plemię to jest jakiś kosmos.
  7. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie wiem na ile karet, ale masz zarzut że mamy duzo wiosek? nikomu plemienia nie rozwiązaliśmy jakby co i nikt bana za bota nie dostał . troche rekru było dla graczy z rozpadnietych plemion juz po ich rozpadnieciu z tego co wiem Zapraszam do zapoznania się jak mapa wyglądała na starcie świata...
  8. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rybka w wodzie made by Brika ;D
  9. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    napisałam Ci że nie piszę o rekrutacji, to temat śliski i raczej kierowałabym zarzuty i piętnowała graczy przechodzących .
  10. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    znaczy wy sobie możecie pisać co wam się tylko podoba SPEEDowcy , ja nie wierzę wam w ani jedno słowo już . Nie od tego serwera, lata obserwacji. Nikt nie chce grać na serwerach z wami nie dlatego że jesteście dobrzy tylko dlatego że kantujecie pod każdym względem. nie pisze o rekrutacji teraz.
  11. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dzień dobry Kmic podkręcił też ochronę antybotową , wczoraj w ciągu minuty przed wysłaniem ataku wywaliło mnie z konta musiałam się przelogować i w momencie kliknięcia "atak" ochrona antybotowa :;D 3 sekundy opóźniony atak <tanczy> ale zniese to , wolę tak
  12. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    chciałes powiedzieć na stałe Drodzy Gracze,
  13. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    tobie też go poprawia na Jezuska ? Mesjasz Bóg i wybawiciel <tanczy><rotfl>
  14. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    <shrug>
  15. Satynowa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    to jest kwestia umiejętności , czyli nabytych informacji ale masz racje nie potrafisz
Do góry