Najnowsze treści autorstwa Saint-Pierre

1. Saint-Pierre

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

FO na tym świecie to już złoto XD Witam wszystkich cieplutko
  2. Saint-Pierre

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

@kmic co multikont sobie pozakładał
  3. Saint-Pierre

Coś ty Zyguś :D Zdaję mi się, że od siedzenia pół dnia przed komputerem w robocie ostatnimi czasy nawet mi się przybrało na masie, a to u mnie wyczyn wielki :D A tak na poważnie, to już nie pamiętam ile 10k może zajmować miejsca
  4. Saint-Pierre

10k graczy na serwerze, fajnie, nie będzie czterech kontynentów tylko cztery + ościenne do połowy
  5. Saint-Pierre

Przegląd plemienia - komentarze odnośnie planu zmian

Czy tylko ja uważam że ta aktualizacja to zbyt duża ingerencja osób trzecich w nasze konto? Wystarczy dodać możliwość wysyłania ataków czy pomocy i będzie to na takim samym poziomie jak przekazanie komuś passow do konta... To jak dla mnie, szarego gracza nie chcącego już rządzić ani być w...
  6. Saint-Pierre

Dyskusja o sytuacji na s137

No to ten tego... gratulacje dla moich braci i sióstr z player, kończyłem gdy już z doła wychodziliśmy ale nie żałuję, bo grać się nadal nie chce, wiedziałem chłopaki, że wygracie, Gratki także dla Jakuba za kolejny wygrany świat, graj dalej chłopaku, jeszcze dwa światy wygrasz i zrównasz się z...
  7. Saint-Pierre

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Szybkie przełamanie kartonów to dla was jedyna deska ratunku, bo gdy bell i kartony skończą z gołębiami a broqł ruszy pctś/ti(na co się zaczyna zanosić) to będziecie mieli już pograne
  8. Saint-Pierre

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Świat na starcie już leży, nie ma nawet pełnych czterech środkowych kontynentów, nic innego jak podziekować kmicowi i całej obsłudze gry za spapranie ustawień, nie wielu ma ochote bawić się na świecie z taką szybkością.
  9. Saint-Pierre

Mapy + Gify by Sh4Me!

A macie, robiłem sobie to i wam wrzucę
  10. Saint-Pierre

Ustawianie w jednym szeregu kartonów i kresek razem z player i speed to naprawdę wielka obraza dla tych drugich xd czym Ci zawinili?
  11. Saint-Pierre

Jeny, zabierzcie tego kretyna BNK z tego forum, nie dla rakowiska i wysyłania ataków ze sracza
  12. Saint-Pierre

Ale zygmka to prosze zostawic chlopaki w spokoju
  13. Saint-Pierre

Witam wszystkich i powodzenia!
  14. Saint-Pierre

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Wpadł nowy mod który nie potrafi moderować jak człowiek to forum ucichło
  15. Saint-Pierre

Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

cześć koledzy i koleżanki!