Najnowsze treści autorstwa Ruda tańczy

1. Ruda tańczy

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

honorowe witacze propaganda rodu mag i style na temat naszego gracza o bosh, to już było, kochamy doktorków takich jacy są, pozdrawiam fanów którzy sprzedają blaszki za kosę we mnie, podbijacie moje ego dalej <szampan>
  2. Ruda tańczy

Siemanko, wpadłam tylko złapać trochę powietrza z kanału XD
  3. Ruda tańczy

Co tam? ;D
  4. Ruda tańczy

Dobite moim mobilem tępoto, widzisz różnice? Stałej tam mam niewiele więcej jak moi koledzy wiec znowu Ci nie wyszlo Upsik
  5. Ruda tańczy

Przypomnieć jakie miałeś bunkry w 2 linii jeszcze długo po banie? xD wstyd by mi było przychodzić tu czyiś bunkier krytykować po tych 60k ck w drugiej linii :D
  6. Ruda tańczy

To jest deff ze stałych plus dobite moim mobilem dzbanie :) tak ból dupy, aż miło się patrzy :D
  7. Ruda tańczy

Uwielbiam patrzeć na ten bol dupy :*
  8. Ruda tańczy

Przerób się na większy potencjał deff na froncie to może tez będzie Cię stać, jak na moim koncie warzywiles to nie narzekales szczekaczu :> adijos! Ten co się zatrzymał w rozwoju za czasów Dovy XDDD
  9. Ruda tańczy

Myślisz ze przejmuje się jakimiś spocencami z plemion? Proszę Cię :) na czyim szacunku mi zależy to go mam, na resztę mam wylane :D Ustosunkuj to Ty se mózg XD
  10. Ruda tańczy

Skazany na peciarzy przemówił, o dziwo forum nie dało cenzury na „hau hau” XD
  11. Ruda tańczy

He he posmiane
  12. Ruda tańczy

A koordow nadal nie mam, nie wiem co czyścić na noc, nie mogę wszystkiego bo mnie rozbiora
  13. Ruda tańczy

Spływaj ścieku :) @Łysy WaRninG ? obiecal blaszkę za kilka diodek :)
  14. Ruda tańczy

Mniej osób do rozpiski większą efektywność pozdro Chyba dorastam
  15. Ruda tańczy

nawet trochę podobny do mańki, spokojnie manka pisze globala na wrzesień, szykujcie się przeciwnicy
Do góry