Najnowsze treści autorstwa Ruch Zdzieszowice

  1. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Z tego miejsca chciałbym również podziękować za dobra zabawę na froncie Węgierskim przyjaciołom. Szkoda że tak wyszło (głównie położenie na mapie) i się bijemy, mam nadzieję że jeszcze kiedyś gdzieś się spotkamy. W końcu wojna bez wyciągania graczy, kretów czy nie czystych zagrywek, a z głową i...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szanowny Panie Black w 90 % się z Tobą zgadzam, niestety tak jak pisałem nie mam zamiaru dłużej dłużej dyskutować na ten temat, bo to przeszłość. Dodam też że nie mam zbytnio czasu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A to nie tak że każdy się bał bić 1v1 więc woleli dogadać się 3v1 ? Nie liczę mniam z wiadomych względów. Nie zakłamując sytuacji biliśmy się 1v2 (na key i mniam) i dawaliśmy radę, doszły magi, zmienilismy dyplo z mniam, biliśmy się dalej 1v2 (tym razem na dużo większe mag i key) jakoś się...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W moim przypadku logo plemienia które używane było od S1 do s37 było legalne, a na s16x dostałem ostrzeżenie jak wrzuciłem to samo logo w profil.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Świadkowie powiadają że kmic za pisem jest i wszyscy co na Trzaskowskiego głosowali bana dostają.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam nadzieję że sprawiedliwość dosięgnie każdego. Najbardziej bawią teraz posty krzykaczy ile to oni frontów nie grali i ile światów nie wygrali, a się okazuje że wszystko na bocie. Ameby bez rączek.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co do zbijania poparcia na 4 grube to taka ciekawostka, ostatnio na 50 karet 10 nie zbiło 100 poparcia, choć weszły jak nóż z Gerlacha w masło.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kanar A enek nic nie łączy z dudu, chce Ci wytłumaczyć że koalicja to wymysł, po prostu łącza ludzie kropki, podobnie połączone są wasze, zabezpieczyliscie sobie granicę przy APK, enki zrobiły to samo z Ti. Brika podpisała się z dudu, APK podpisało się z bcm i ares. Akcja rodzi reakcje. Dodam...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli APK bcm i Wy to północna? (Wielkosciowo podobna) Plus wybierzecie sobie do sojuszu wygranego z wojny APK i Ares vs witam. Nie wiem skąd te żale większości graczy, o to że brika dogadała się z n (każdy kto choć trochę pograł wie że wszyscy na ich miejscu by się dogadali) i z dudu...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kumpel, a kto jest w tej mitycznej południowej koalicji bo już się pogubiłem ?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Liczę na jakieś obiektywne podsumowanie ze strony agresorów jak i obrońców, gdyż nie oszukujmy się, jest to bardzo ważna potyczka dla losów świata. Może w święta zdarzy się cud i z szacunkiem jedni o drugich będą się wypowiadać po akcji. Powodzenia dwóm stroną, jednak kibicuje bardziej APK z...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry, wesołych świąt, zdrowia fizycznego i psychicznego oraz mniej jadu na forum.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z tego co świadkowie powiadają to tam uczciwych i sumiennie pracujących nie biorą.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry
Do góry