Najnowsze treści autorstwa rotescorp

1. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Jakiś czas temu misie pisały że mają od Was propozycje sojuszu i że zamierzają go przyjąć. Najwyraźniej coś nie pyklo więc spytałem PS Naprawiam swój błąd i wrzucam staty wedlug TWstats Strona: 1: Plemiona: MIŚ, MIŚ?, FF Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA?
  2. rotescorp

sojusz z miskami się skończył?
  3. rotescorp

do wojny z miśkami mogłem ich wpisać ale jestem leniwy i mi się nie chciało xd zresztą paka chyba zna staty wojen które prowadzą lepiej niz ja to nie wrzucałem :D
  4. rotescorp

według TWstatsów: Strona: 1: Plemiona: Szale!, Szarik Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA?, STR, STR., STR1 Strona: 1: Plemiona: AG, NBNW, NBNW!, NBNW?, MnW Strona: 2: Plemiona: ZBA, ZBA!, ZBA., ZBA? Strona: 1: Plemiona: NBNW, NBNW!, NBNW?, MnW, AG Strona: 2: Plemiona: MIŚ...
  5. rotescorp

nie wiem o co chodzi ani gdzie są te darmy, ale biorę <3
  6. rotescorp

W sumie to misie i tak utrzymały się dłużej niż spora część osób zakładała :)
  7. rotescorp

żeby szybciej zrobić Karczma Globalna v3 na Arkadii <3
  8. rotescorp

Jako że stara karczma globalna nie wytrzymała próby czasu to wysłane zostały zapki do nowej :)
  9. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

zapraszanko działało normalnie :D
  10. rotescorp

Ciekawa sytuacja teraz będzie miała miejsce na poludniu mapy. Tajemnicy i NHH zamykaja się praktycznie wszystkie fronty. Wkraczamy w kluczowy moment swiata I decyzje podjęte tam beda miały skutki dla dalszego biegu świata :D
  11. rotescorp

Ale dzisiaj jeszcze dojść nie możesz bo najpierw musi być 5 wiosek z akcji A dopiero potem 10 z rekrutacji :D Musimy trzymać sie pewnych zasad rządzących światem ;)
  12. rotescorp

Classic- dyskusja przedstartowa

Skoro świat Classic to może większe wioski startowe? :) PS bardzo fajnie że powracają nowe warianty światów. Zapewne sam nie zagram ale idea i inicjatywa jak najbardziej na plus!
  13. rotescorp

Dyskusja o sytuacji na świecie 152

ja się moge ustosunkować :) Napisał Ci przecież wyraźnie, że byłby przeciwny gdyby wiedział. Raz jak widać przeżył. Drugi raz możliwe ze tez by przeżył. Przy którymś z kolei razie (wraz z innymi szemranymi interesami) jak widać nie przeżył i opuścił plemię. Chyba każdy ma swoje granice...
  14. rotescorp

przecież Szaliki z ZBA mają wojnę xd
  15. rotescorp

5 wiosek z akcji 10 z rekrutacji tak w skrócie jak sami w profilu piszą :D