Najnowsze treści autorstwa rotescorp

  1. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Fabcio dziwi mnie to jak płytko rozpatrujesz temat tym bardziej, że jesteś osobą, która stara się tworzyć analizy dla potrzeb FO. Pochodzisz do tematu z mentalnością typową dla gracza premium, który wszystko chciałby upraszczać nie dostrzegając ryzyk z tym związanych. Nie zrozumiałeś też...
  2. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc aby nie ciągnąć tematu w którym i tak się nie zgodzimy odniosę się do jednej rzeczy Grałeś w NHH (czy tam BL) a nie razem z nami
  3. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Patrząc po wynikach Twoich tworow to byłbym raczej ostrożny z posługiwaniem się słowem "potrafilem"
  4. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja bylem i twierdzę, że jeśli wiesz, że wrog z niej korzysta to nie daje to żadnej przewagi Po prostu można ją oszukać i przełamać front na strzała. Fajnie jest ją mieć ale jako pomoc a nie jego wyznacznik.
  5. rotescorp

    Statystyki wojny

    @andrew5000 jakieś uploadziki?
  6. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak w zasadzie to to jest bardziej wada niz zaleta. Każdy program/baza do analizy danych opiera się na tych samych założeniach i dokonuje podobnych wyliczeń. Wystarczy, że ktoś ruszy głową i przeprowadzi poprawnie wysyłkę atakow na akcje. Wtedy program zostanie oszukany a Wy, którzy opieracie...
  7. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    Podaję liste: Koniec listy
  8. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nic nie sieje. Po prostu zwracam uwage na fakty. Biorąc pod uwagę plotki o tym, że zdarzało Ci się pobrać sobie prowizję to mam nadzieję, że chociaż dobrze zainwestowałeś te pieniążki z tych 7 lat.
  9. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko za branie pieniędzy od ludzi na jakieś liche programy
  10. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    A to nie doczytałem dokładnie To 30h przed akcja ro już wszystko było oczywiste skoro jedyna szlachta jaka szła to na tamten rejon xD
  11. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    @Profesor R na ile godzin przed akcja pokusiłeś się o ten post?
  12. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    I Akcja na Grzyb2 - 25.02 Wynik: 151-72 - +79 Ra: 25.869 mln RO: 51.484 mln Ilość wyslanych full offów: ~2000 Ilość wiosek 6311 (margines błędu 100 wiosek) ps: grzyb2 gral mocno ofensywnie. I Akcja na wihure - 06.04 (stan na godzinę 14:30) Wynik: 165:15 - +150 RA: 35.669 mln Ro: 69.167 mln...
  13. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ustawienia wstępne są podawane do publicznej wiadomości wcześniej. Jak ktoś się decyduje na start na danych ustawieniach to musi liczyć się z tym że go polosuje w centrum i być na to przygotowanym. Ja się dziwię ze żadna ekipa nie ogarnęła tego żeby zagrać darmy dla kogoś, dać się zjesc po 2...
  14. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    Przepraszamy cala społeczność gry za to, że ktoś kiedyś uzna, ze de Tall nadaje się do czegoś więcej niż kiszenia ogórka na zapleczu
  15. rotescorp

    Statystyki wojny

    Pewnie też tego, że na akcji 14.03 rozpisane zostało 1800 grubych a na 23.03 "tylko" 772 grube :D
Do góry