Najnowsze treści autorstwa robinio705

  1. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Świat był fajny, było trochę gnoju, gratulacje dla całej koalicji ;)
  2. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jak zmieniłem zdanie co do dcsow to wszyscy z faty itd. na Fo byli za mną, lajkowali, pisali o mnie w dobrym tonie, więc nie wiem skąd te twoje przemyślenia, świat się kończy, ja już tu nie gram praktycznie, po co to wszystko?
  3. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Pieniacz to debil, ale pisanie postów o czyjejś matce czy rodzinie, serio jest chujowe to tylko gierka, wiem że na Fo są jakieś emocje, dyskusje, patologia itd ale to jest poniżej pasa, ja sam nie raz coś głupiego tu odjebalem, ale żeby komuś obrażać rodzinę to jest mega słabe.
  4. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Po pierwsze, ktoś ostatnio wbił na moje konto na Fo i zaczął tu wypisywać, po drugie nie szukaj afery tam, gdzie jej nie ma, fata to dobre plemie i nic do nich nie mam, wiele osób pisało że jak świat się rozwiąże to będą przejmować mi wiochy, przejmują? Nie.
  5. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    lepiej coś przejmij ode mnie, a nie gadasz takie pierdoły. Trochę współczuje, jak przejmuje wasze wioski, a wy jedynie możecie cieszyć się uwalonym offem.
  6. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    żadna kula u nogi, wszystko z damszotem mam dogadane, więc nie pierdol tu głupot, bo niczego już nie odwrócisz, nie pozdrawiam :) Ps. Fajnie, że tak oceniłeś swoich sojuszników.
  7. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Milo mi sie na to patrzy, jak pisalem o tym duzo, duzo wczesniej, a dzisiaj zjeby na FO sami sie wyjasniaja xd brakuje mi tylko jednej osoby.. @Gainerek panie radny, pan planuje tą wywózke mi zrobic czy nie? bo tak czekam juz któryś miesiąc i coś nie idze, a darm się pan radny nażarł ostatnio :)
  8. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    dunkowi psycha siada, odpusccie mu juz ;p
  9. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    widzisz duniek, nawet taki kross potrafi Cię zaorać xddd
  10. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    no to masz piękny przykład swojego kolegi dasilvy, chłop brał wioski na froncie i nic na nim nie robił, przecież on był obok mnie to po czasie nawet tam nie obstawiałem, to jak to nazwiesz?
  11. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Przecież ten debil był koło mnie nawet na zastach, o czym sam tu pisał i chwalił się, że podbił mi jedną wiochę, po czym poczuł, że może więcej wyjebał na mnie 50 offów, zero przejęć, a ja na tym koncie, którym był zajebałem z 15 wioch jak nie lepiej, ale oczywiście, stwierdził że go tam już nie...
  12. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    chyba zapomniałeś, kto wiecznie tutaj pierdolił przez pół roku, że nie ma czasu na front?
  13. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    po moim przejściu do faty pisałeś do mnie, jakoś kilka dni później, z tego co pamiętam to nawet damszotowi wysłałem ;p
  14. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Lepszy taki poziom niż najebany własnemu graczowi grozisz rozbiórką xd ale to wy musicie być jedną wielką rodziną zjebów, bo o rozbiórce słyszałem w dcsach i imp no i od Ciebie, nie wiem czy po nocach pisałeś najebany i nie pamiętasz, ale proponowałeś mi, żebym dał Ci zasta, albo kretował dla...
  15. robinio705

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    ej, nie gadaj głupot, przecież to deckuś był
Do góry