Najnowsze treści autorstwa Rinne

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Gracze House przechodzą do potężnego SLEEP. Ja przeszedłem do wielkiej Furii, bo mam za mało punktów.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Za mało punktów, nie spełniam wymogów rekrutacyjnych <tuptup>
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Dajcie mi prawa, to zmienię nazwę na S.O.S+ i problem zniknie
  4. Mapki By Kreo

Wee zrób mapke póki na niej jesteśmy, proszę
  5. Komunikat "Raporty nie zostały wysłane"

Pamiętam zdziwienie ludzi, jak się spierali dlaczego ktoś nie zareagował na raporty z czyszczenia wiosek, a drugi twierdził, że żadnych raportów nie dostał. Gość tam wysyłał chyba masowo z 200 raportów naraz... no i nie doszły :p Brak info, nikt nie wiedział. Jestem za.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Ciekawe czy mi pójdzie
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 144

@krzychu20177 no gratulacje i do zobaczenia kiedyś na zjeździe :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Chcecie to kontynuujcie, ale osobiście jestem zmęczony tym tematem. Nadal podtrzymuję, że gdyby podjęto próbę normalnej rozmowy bez prowokacji z żadnej strony i złośliwych odpowiedzi albo udowadniania komuś czegoś... albo pokazywania czyjegoś miejsca... to być może nie doszłoby do tej kosy i nie...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Jedni KO prowadzą przedszkolaków za rączkę, a inni tworzą samodzielnym frontowcom tło do działania - jedni atakują wioski, inni atakują graczy lub obszar. Co plemię to inna taktyka :P
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Dłuższa historia <luzik>
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Zaintrygowaliście mnie tymi rogalami
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

to niedużo
  13. Eksport szablonu grup

Przydałoby się za równo w kwestii grup, jak i szablonów wojska do MK... niby pierdoła, a jednak trzeba co świat wpisywać to na nowo
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

Mam szczerą nadzieję, że tak będzie :P Ale powodzenia w ataku i... obyście się tak samo odbili ^^
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 151

No cóż, takie realia... Jest beton, to się od niego odbiliśmy :) Szkoda, ale ta akcja przynajmniej pokazała naszym koalicjantom, że śmiało mogą cisnąć od swojej strony, bo SOS ściągnęło całego deffa i reszcie zabrakło. Mimo wszystko trzeba przyznać, że ładnie się obstawiliście, bo faktycznie...