Najnowsze treści autorstwa Bonnie i Clyde

  1. Bonnie i Clyde

    Dyskusja świata 188

    Ja i moje znajomości w supporcie, załatwianie banów i tak dalej... historie nicku można sprawdzić bo dość często go zmieniamy Rzut Beretem Pinky And The Brain Restinguere Lux Bonnie i Clyde
  2. Bonnie i Clyde

    Dyskusja świata 188

    Weź typie po pierwsze zasłoń moje zdjęcie jak chcesz coś dodawać xD po drugie super mam układy w suppku jak dostałem bana od Lateralis za słowo dupa xD Nie udzielam się od dawien dawna na forum, ale jak już chcesz kogoś wywoływać to rób to z klasą. No i Dawid na bank będzie zadowolony, że jego...
  3. Bonnie i Clyde

    Circuit Breaker w websockecie

    @hermitowski super... czyli gra ich nie unieważnia :D Plemiona nie przestają mnie zaskakiwać :(
  4. Bonnie i Clyde

    Circuit Breaker w websockecie

    @hermitowski spokojnie, sesja została zaraz po nagraniu unieważniona :)
  5. Bonnie i Clyde

    Circuit Breaker w websockecie

    Problem: Jako gracz Plemion na świecie 158 z włączonym czatem mam aktualnie spore problemy z wydajnością interfejsu gry (nie podświetlają się linki, utrudniona, a momentami nawet niemożliwa jest nawigacja pomiędzy elementami gry). Powodem jest to, że gra stara się czekać na aktualnie bardzo...
  6. Bonnie i Clyde

    Nowe grafiki mapy - aktualizacja - komentarze

    Zacznę od szybkiego podziękowania w stronę Inno, że firma pochyliła się nad tym tematem (trochę późno, ale i tak dziękuje). Mapki wyglądają na nieco mniej kontrastowe, natomiast ciężko jest to ocenić po jednym "pasku". W moim przypadku mapka była (aktualnie copik robi wszystko na mapce) mocno...
  7. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Napisałem i wysłałem dzisiaj skrypt, który umie przywrócić mapę do poprzedniej. W sumie dwie linijki kodu. Spełnia warunki akceptacji. Dam znać tutaj czy/kiedy zostanie zaakceptowany.
  8. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Ja również :)
  9. Bonnie i Clyde

    Mapa -klasyczny wygląd

    Reaguje, natomiast raczej nie tam jakbyśmy tego oczekiwali:
  10. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Post odnośnie dzisiejszej aktualizacji przeczytałem o 7 rano i miałem w planach skomentowanie go po robocie. Skąd taka decyzja? Ponieważ cytując Kmica: czyli zgodnie z changelogiem, ta zmiana powinna wchodzić na produkcję dzisiaj(!), a nie wczoraj. Nie wymagaj też proszę od graczy tego, żeby...
  11. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Nie Lateralis, w tym przypadku sam wygląd mapy również jest problemem. Wrzucona dzisiaj mapa jest zbyt różnorodna kolorystycznie i przez to przyprawia o ból głowy przy intensywniejszym korzystaniu z niej. Tutaj załączam porównanie "klasycznej" mapy i dzisiaj wrzuconej: Zdaje sobie sprawę, że...
  12. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Mam nadzieję, że szybko w centrali pójdą po rozum do głowy... Ma ktoś stare grafiki mapki? Mogę to oskryptować, bo po prostu nie umiem na tej mapce grać i boli mnie od samego patrzenia.
  13. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Sprawdzałem PL, EN, DE. W każdym z powyższych aktualizacja przyjęta "równie ciepło"
  14. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Bardzo zawiodłem się na tej aktualizacji... Skąd pomysł w ogóle na zmienianie czegoś co działało i nikt się na to nie skarżył? Czemu skoro jedynym problemem InnoGames były za małe wielkościowe tekstury, zamiast zwykłego upscallingu aktualnej mapki powstała nowa interpretacja klasycznego...
  15. Bonnie i Clyde

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Błagam, cofnijcie ten update... To bije po oczach...
Do góry