Najnowsze treści autorstwa rambambat

  1. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Informowałem o rozwiązaniu członów - nie zrobiłem tego wczoraj na wieczór jak było zaplanowane (zwyczajnie zasnąłem), więc zrobiłem to po prostu dziś z rana. Nie ma tutaj zbytnio chyba co nawet komentować.
  2. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Co do pierwszej kwestii to mam mieszane uczucia nadal względem tego. W kwestii drugiej to nie ma urazy - to tylko gra, a ja to rozgraniczam jak już kiedyś wspominałem.
  3. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Z dniem dzisiejszym Rada Dzików postanowiła zakończyć żywot na tym świecie. Dziękuje za wspólną grę sojusznikom i oponentom :) Zapewne spotkamy się jeszcze na innych światach w przyszłości - po jednej czy po drugiej stronie barykady. W zasadzie mógłbym już teraz pogratulować wygranej JN - co by...
  4. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ja mam nadzieje, że na koniec skończysz się masturbować do gry przeglądarkowej.
  5. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Pozwolę sobie to rozbić na poszczególne kwestie. 1). Skoro tak to definiujesz, to dlaczego od początku mojego wypowiedzenia nazywałeś mnie kosiarzem? Btw - zniknąłem z profilu ;/ 2). Tutaj proszę nie przekazywać ludziom błędnych informacji. Reeiku nigdy nie był dyplomatą Dzików, a ja nie...
  6. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    W końcu ktoś napisał na tym forum jedyny sensowny post - dzięki @DefinitelyRlyTheD0orek
  7. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Dżobi ja Cię na grilla zaprosiłem a Ty sam na Egiptesy jedziesz?
  8. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Zapomniałeś tabletek na noc?
  9. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Za cele odpowiedzialny byłem ja - na Mixona naprawdę niewiele było przewidziane. Owszem, nie zmieniliśmy ich w trakcie gdyż uznałem że kolejną rozpiskę na spokojnie przeprowadzimy bez zbędnych emocji dowarzyszących całemu zamieszaniu jakie wyszło i to myślę że akurat powinieneś zrozumieć :) Na...
  10. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie wiem czemu zachowujecie się jakbyście znaleźli Świętego Graala po tym jak uzyskaliscie dostęp do komend poprzez zastępstwo na naszym petuniuszu :rolleyes: Akcja została skazana na pożarcie, stosusunek RO:RA jest logicznym w tym momencie. Ludzie zostali odpowiednio wcześniej o takowym...
  11. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wkurwiasz mnie, ale mem fajny - daje lajka :)
  12. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Porozmawiam z Oskim, żeby Cię wziął na aplikanta. Podobno świetnie piszesz pozwy, a po Twojej rozprawce mniemam że świetnie się tam sprawdzisz.
  13. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Oficjalne stanowisko mojej Rady nie popiera takiego wjazdu jaki miał miejsce. Owszem nie musimy pałać do siebie sympatią i miłością ale to co miało miejsce było grubą przesadą i kategorycznie moi gracze odcinają się od tego. Co do Mixona to już sprawa raczej jego byłych współplemieńców, ale z...
  14. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Rozmawialiśmy dzisiaj na DC na ten temat i padła propozycja, że można by ten dzień (czy wspomniane dwa) odpuścić i faktycznie pozwolić ludziom w spokoju odwiedzić cmentarze.
  15. rambambat

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dzięki za troskę, ale sam to sprawdzę ;)
Do góry