Najnowsze treści autorstwa Rajan112

  1. Rajan112

    Special 26!

    Wiem byczku, już tutaj nic nie napiszę Great się coś tutaj posmarkał to musiałem odpowiedzieć
  2. Rajan112

    Special 26!

    Hmm Piękny to były czasy jak sie ogarniało zapki do smyków Lepszy kret jak marne próby podbierania graczy Pozdro leszczu KARTON CALLING ME!!!
  3. Rajan112

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    Kurczę a chciałem zostać ładowarką. Czemu mi to robisz!!! Przyjdą wszystkie ludy, które stworzyłeś, i Tobie, Poxop, pokłon oddadzą, i będą sławiły Twe imię, Chcę nieprawych nauczyć dróg Twoich i nawrócą się do Ciebie grzesznicy.
  4. Rajan112

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    To przede wszystkim wiedzcie, że przyjdą w dniach ostatnich szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę KATON Powstań, przyjacielu mój , Piękny mój i...
  5. Rajan112

    Światy 179 i 180 - dyskusja przedstartowa

    KARTON zwracam się do Was!! Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Poxopa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i...
Do góry