Najnowsze treści autorstwa queue13

  1. queue13

    Dyskusja świata 188

    No i nareszcie się coś dzieje na tym forum ❤️ A z tym męczeniem się ktoś załapał o co chodzi?
  2. queue13

    Dyskusja świata 188

    Obawiam się, że jak już go wypuściłeś to nie istnieje pokaball, który go teraz utrzyma XD
  3. queue13

    Dyskusja świata 188

    XD Raz czy dwa się udało i od razu robią dramę To sobie popytaj innych osób z plemienia jak często wysyłałem ataki i jak często mi wchodziły takie idealne dogrywki - ile razy mi Sir B wciskał odbitkę lub klina, bo zostawiałem zbyt dużo czasu. Sam masz potem niżej jak dogrywałem grubego i ile...
  4. queue13

    Dyskusja świata 188

    Wykres punktów mówi sam za siebie
  5. queue13

    Dyskusja świata 188

    Sir B wracający na konto: Ale czuć było dużą różnicę w porównaniu do np. poprzedniej akcji, gdzie tam cały czas od niego leciały jakieś odbitki/kliny, ale nie wiem czy to kwestia, że ktoś inny był czy to, że była większa akcja i obrona przez to gorzej przygotowana czy trochę tego i trochę tego.
  6. queue13

    Dyskusja świata 188

    Czy te akcje Poli już podchodzą pod szaleństwo?
  7. queue13

    Dyskusja świata 188

    I tak to się żyje na tym 188
  8. queue13

    Dyskusja świata 188

    A czy te wpisy będą podparte jakimiś załącznikami? Czy to kolejne wpisy z niesamowicie wiarygodnego źródła "No k*rwa, mówię Ci" lub "Tak było, nie zmyślam"? Czy wgl te nielegalne oprogramowania są gdzieś tutaj z nami?
  9. queue13

    Dyskusja świata 188

    Ja bym jeszcze dodał, że tutaj niektóre osoby pisały, że to tak naprawdę my mamy przewagę, bo mamy zgrany skład z poprzednich światów. Więc tak samo można iść narracją w drugą stronę: Analogicznie szukając wyzwań przy starcie na 188 przy starcie w nowej ekipie miałbym z tyłu głowy, że jeżeli...
  10. queue13

    Dyskusja świata 188

    Czyli gracze Szali mieliby poświęcić świat na którym spędzili już rok czasu, władowali w niego pewnie absurdalnie dużą ilość godzin (tak samo gracze koalicji)... I zacząć nagle nowy świat w celu "poszukiwaniu wyzwań", chociaż na ich świecie grają dalej z przeciwnikiem, który ma przewagę...
  11. queue13

    Dyskusja świata 188

    Nie, tylko na odpowiedź rotescorp, że wszystko klikamy z ręki napisałeś, że queue od 7 do 23 wysyła średnio, co 15 sekund ataki i że boisz się ile osób musi tam siedzieć... Czy jakby ktoś z Grzybów napisał, że nie korzystacie z botów i bym odpowiedział - "wydawało mi się, że widziałem jak...
  12. queue13

    Dyskusja świata 188

    Czekaj coooooo XDDDDD W zaokrągleniu to jest ok 3600 ataków (edit: teraz zauważyłem, że tam było przez 2 dni, czyli w sumie średnio ok 7200 XD) - ja nie kojarzę, żebym kiedykolwiek przekroczył barierę 2000 Jeżeli już rzucasz coś tutaj o kimś na forum to proszę o dowody. Jeżeli uważasz, że...
  13. queue13

    Dyskusja świata 188

    Proszę bardzo - faktycznie jak można zauważyć zaznaczony zielony wykres jest dokładnie taki sam jak pozostałe czerwone, więc nie da się podważyć tego, że wam dorównaliśmy :( Dodatkowo dorzucam też staty utraconych wiosek, żeby można było się lepiej przyjrzeć:
  14. queue13

    Dyskusja świata 188

    Czyli podsumowując: - My podbiliśmy więcej niż zakładaliśmy - Pola straciła mniej niż zakładała ZNOWU WSZYSCY ZADOWOLENI! ❤️ I jak tu nie grać na tym świecie?
  15. queue13

    Dyskusja świata 188

    I przygotowałeś cytat, gdzie sam siebie wyjaśniasz, bo jest uwzględniony w nim również wpływ Niemiec - nie no, gratuluję, przekonałeś ❤️
Do góry