Najnowsze treści autorstwa PsieŚcięgnoAchillesa

1. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Na A6 był nawet spoko. Akcje z dwóch stron latały Na A7 też przez jakiś czas był wysoki jak na arkadie. Ale chyba przewaga liczebna jednej ze stron zrobiła swoje :p Na A8 gra jest strasznie nudna, bo zwyczajnie większość graczy tylko istnieje i nic poza tym :(
  2. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

No tu muszę przyznać, że jeśli chodzi o Juniora/Mgły/Kofora/Bissona spodziewałem się czegoś więcej. Pozostaje czekać i obserwować :rolleyes: Cała nadzieja w Semperach/Choco i może jeszcze w Paradise. W sumie te trzy plemiona jakby zrobiły koalicję to spokojnie by sobie opanowały całe południe ;p
  3. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Prawdziwa gra zacznie się 22 października 2022 o 11:40. Przed tą datą nie ma co wchodzić na FO xd
  4. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Oznacz sobie na mapie takie plemiona jak BMT/SG i inne tego typu twory i zastanów się czy jest tu w ogóle analizować :D porozrzucani po mapie jak gnój po polu i zero zaplecza xd Żeby na tym świecie była jakaś wyrównana walka to moim zdaniem takie Sempery/Choco powinny pozbierać wszystkich...
  5. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

To tak nudny świat, że nawet nie ma się o co spinać <lol>
  6. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

@Zjarany Polak nie gadaj głupot o jakimś wymyślonym coopie na A6 bo zwyczajnie plakales, że Ci bąble defa nie dają i oddałeś wioski przeciwnikowi za darmo zresztą styl pisania był ten sam co tutaj, więc to by chyba musial być jakiś Twój brat bliźniak.
  7. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Arkadia to jak pewnie dla większości wojna paździerzy :D granie na Arkadii mógłbym porównać do oglądania polskiej ekstraklasy xd Lekoatletyka nigdy nie dostała ode mnie propozycji gry, a ja się zajmowałem rekrutacją i wątpię by ktoś od nas chciał z nią grać, bo o ile mnie pamięć nie myli to był...
  8. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Wybuchają jak Ty na A6 xD pochwal się swoim twstats. Na A8 też się tak dasz wyczesać? :D A dla wszystkich innych przede wszystkim dużo zdrowia :)
  9. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

A po co ten pon? Nie lepiej pojechać każdego jak leci i zrobić dominację 99,9% zostawiając tylko mnie żebym nabił jeszcze więcej flag? :D
  10. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Grać akurat umie :D zresztą w 200ms to niewidomy wsadzi klina :p a jeszcze co najmniej 90% graczy na arkadii robi takie odstępy między karetą, a offami, że nawet bez specjalnych umiejętności nie ma większego problemu żeby się wybronić
  11. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

No co Ty. Dla mnie to głównie pierdzielenie na messengerze w grupie AKA :D wszystko mi rozbudowuje mk, a ja tylko bije monety, odpisuje na wiadomości czy popatrzę co tam ciekawego na mapie. Raz na paręnaście dni akcja czy jakaś rozbiórka czy gdzieś pozbijam popa i elo. Głównie gram w pracy, bo...
  12. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Szczerze zazdro, bo najbardziej w tej grze lubię bronić konta. Manewrować sobie wojskiem wbijać kliny itp.. ale przy takich przeciwnikach mogę się tego nie doczekać :/ Jeszcze odstępy jakie tu ludzie walą między offami, a karetami są tak wielkie, że można sobie spokojnie mur bez pp odbudować
  13. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Dlaczego spóźniony? :P świat ledwo ruszył :D
  14. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Przede wszystkim podróba AKA xd Pluto został wyrzucony z rady na A6 xd @Shaliz Hirek jest dobry tylko w zbieractwie/zagęszczaniu terenu, bo chroni go limit. Umiejętności technicznych jeśli chodzi o grę nie ma żadnych :p W końcu emeryt 75+ więc też nie ma co wymagać za wiele ;)
  15. PsieŚcięgnoAchillesa

Dyskusja

Jak na taką burzącą akcję to w sumie nie najgorzej xd Taki etap arkadii, że na więcej nas nie stać, ale obiecuje, że się rozkręcimy <przytul>