Ostatnia aktywność PsieŚcięgnoAchillesa

• PsieŚcięgnoAchillesa
    PsieŚcięgnoAchillesa odpowiedział w wątku Dyskusja.
    Na A6 był nawet spoko. Akcje z dwóch stron latały Na A7 też przez jakiś czas był wysoki jak na arkadie. Ale chyba przewaga liczebna...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    No tu muszę przyznać, że jeśli chodzi o Juniora/Mgły/Kofora/Bissona spodziewałem się czegoś więcej. Pozostaje czekać i obserwować...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    Prawdziwa gra zacznie się 22 października 2022 o 11:40. Przed tą datą nie ma co wchodzić na FO xd
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    Oznacz sobie na mapie takie plemiona jak BMT/SG i inne tego typu twory i zastanów się czy jest tu w ogóle analizować :D porozrzucani po...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    To tak nudny świat, że nawet nie ma się o co spinać <lol>
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    PsieŚcięgnoAchillesa zareagował/a (a) na post użytkownika AtakujeTylkoZwiadem w wątku Dyskusja, używając Lubię to Lubię to.
    Plemiona znam od SW 5..naprawdę fajne to były czasy :) skrypty nielegalne, rozmowy na skypie a nawet zloty :) dużo się tutaj zmieniło...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    @Zjarany Polak nie gadaj głupot o jakimś wymyślonym coopie na A6 bo zwyczajnie plakales, że Ci bąble defa nie dają i oddałeś wioski...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    PsieŚcięgnoAchillesa zareagował/a (a) na post użytkownika PeKamon w wątku Dyskusja, używając Lubię to Lubię to.
    No cóż, w każdym plemieniu są gracze lepsi i gorsi,bardziej doświadczeni i dopiero się uczący. Przypominam Ci,ze też kiedys byłes...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    Arkadia to jak pewnie dla większości wojna paździerzy :D granie na Arkadii mógłbym porównać do oglądania polskiej ekstraklasy xd...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    Wybuchają jak Ty na A6 xD pochwal się swoim twstats. Na A8 też się tak dasz wyczesać? :D A dla wszystkich innych przede wszystkim dużo...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    A po co ten pon? Nie lepiej pojechać każdego jak leci i zrobić dominację 99,9% zostawiając tylko mnie żebym nabił jeszcze więcej flag? :D
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    PsieŚcięgnoAchillesa zareagował/a (a) na post użytkownika Ethan Hunt w wątku Ankieta, używając Lubię to Lubię to.
    Mam tylko takie pytanie , kto zrobił tą firmą ankietę która rozsyłacie??? Jest tam pytanie czy otrzymałeś odpowiedz na ostatnie...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    PsieŚcięgnoAchillesa zareagował/a (a) na post użytkownika falat030 w wątku Dyskusja, używając Haha Haha.
    True
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    Grać akurat umie :D zresztą w 200ms to niewidomy wsadzi klina :p a jeszcze co najmniej 90% graczy na arkadii robi takie odstępy między...
  • PsieŚcięgnoAchillesa
    No co Ty. Dla mnie to głównie pierdzielenie na messengerze w grupie AKA :D wszystko mi rozbudowuje mk, a ja tylko bije monety, odpisuje...