Najnowsze treści autorstwa PsieŚcięgnoAchillesa

  1. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Przeciwnik mnie pokonał poprzez zanudzenie, więc chyba podziękuję :p przeciwnicy nie wbijają i nie ma ciekawych przeciwników poza masowkami co nic nie robią poza zbieraniem graczy, więc taka gra to nie gra xd Dla mnie ostatnia arkadia to A10. Za długo to trwa przy tak żenująco niskiej...
  2. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Ty zawsze krzyczałaś pawlo "jebać psy" to pewnie nie raz tam z popusiem krzyzowałaś miecze i jechaliście jakieś cziłałły po mefedronie
  3. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Ja tam gówno gram, bo już się w tym wypaliłem totalnie xd no ale dzielnie istnieje dla innych :D A z tym Podlasiem to się domyślam znając różne spiny z A7.. w końcu każdy w tej grze kogoś nie lubi :p
  4. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    A to nie znam nikogo od nas z Podlasia :p
  5. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    A co się wydarzyło? xd
  6. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Fascynująca gra
  7. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Miąsko wejdzie do gry to będzie ciekawiej
  8. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Nikt jej nie rozwiąże bo jest tylu Throe że nie wiedzą który ma dać głos
  9. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Na A9 to ja bylem zwykłym graczem który zrobił kilka akcji i nie miałem żadnego wpływu na rozgrywkę więc przypisywanie mi tam jakiejkolwiek roli jest grubym nadużyciem xd Każdy wiedział że jestem tam by zebrać tam ludzi na A10 no ale jak już 'rozmawiamy' o tym śmiesznym świecie w tej rakowej...
  10. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Aka przecież nie było na A9 nigdy xd a ja też nigdy nie prowadziłem tam żadnego plemienia tylko grałem około 90 dni w oczekiwaniu na A10 gdyż zbieralem ludzi (to samo zrobiłem na A7), więc zrobiłem porządek, pomogłem w akcjach, nabiłem kilka tysięcy flag a skoro nikt nie chciał moich wiosek to...
  11. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    A co się stało na A9?
  12. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Tyle gadki o tych multikontach a kiedy w końcu jakiś dowód? Jak narazie to my udowodniliśmy że Paradoxus i Zeusp1 to jedna osoba i poleciał ban :p a Wy jak? Tylko puste gadanie jak zwykle bo dupsko piecze że po raz trzeci wpierdol od AKA poleci? xd
  13. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Szkoda czasu na jakiś randomowych fletów xd
  14. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    W sumie to nam wiszą wasze odczucia względem naszych ataków. Ważne że wioski wpadają i codziennie jesteśmy na plus :p
  15. PsieŚcięgnoAchillesa

    Dyskusja

    Czegoś nie rozumiem. Skoro gra daje nam możliwość by zrobić akcje w wigilię to dlaczego nie ma w tym ducha zdrowej rywalizacji? To może żeby rywalizacja była zdrowa i uczciwa to zredukujcie ilość graczy do takiej samej jak my mamy bo jak narazie to macie ponad 700 graczy i boicie się akcji od...
Do góry