Najnowsze treści autorstwa Przez świat na kwasie

  1. Dzień Dobry Misiaki

    Kolejnemu sie odkleja :D
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Ty gościu ale między nami nadal 1:0 dla nas, jak dotychczas to możesz mnie po dupie posmyrać. Na 182 się oszczekałeś i nie pokazałeś nic. Tutaj szczekasz i nie pokazujesz nic. Twojemu plemieniu idzie dobrze, Tobie personalnie nie, szczypiorze :D @Ruda tańczy ty, jeden z największych kosiarzy...
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Nie odebrałem tego, jako atak na mnie. Tylko jako kłamstwa, bo kłamiesz perfekcyjnie ;-)
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Proste, że tak. Nie będziemy sie układać z jakimś typem z Sosnowca. Barby po kasacji rebelsów? Brika, czy Ty jesteś poważna, czy sama już uwierzyłaś w te kłamstwa, które wcisnęliście Czocherowi? Dawno nie było tu tak głupiego postu.
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Miałeś nie sprzedawać naszych ustaleń!!! MARKOPOLO KOSIARZ :(
  6. Dzień Dobry Misiaki

    A jaką ty miałeś w tym zasługę? Nadal między nami jest 1:0 dla mnie i manki xDD A Wasze na ten moment 44 na plus nie przebija naszej akcji na was... gdzie Wy w nas wlecieliście fullem + AK fullem. Obiektywnie patrzac, pomijając całą pogardę wobec ciebie, to szału nie zrobiliście.
  7. Dzień Dobry Misiaki

    No to za kilka dni wróci ten stan ]:->
  8. Dzień Dobry Misiaki

    I tak od początku 186 świata....
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Mówisz? :(
  10. Dzień Dobry Misiaki

    W kolejce się musisz ustawić, bo pierwszy ma mnie zniszczyć @pyzinio7 , ale on niegroźny więc pewnie się dopchasz :D
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Dziama... ale to chyba było do Ciebie :/
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Raczej administracja uznała, że resocjalizacja kogokolwiek nie przynosi już skutku na Fo :v
  13. Dzień Dobry Misiaki

    "szapoba" <sciana> Nie wioskę. WIOSKI. I wali mnie czy miałeś wypierdolone czy tryhadrowałeś. Odgrażałeś się co to nie zrobisz ,jak nas nie pojedziesz, jak nas nie zgwałcisz, jak nas nie zniszczysz, a zostałeś zweryfikowany w ciągu kilku godzin. Ty wiesz co ja mam a czego nie <shrug> W...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    Kiedy kolejny pojedynek na memy z @Fluxikkk ? Nudy :(
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Sukkub – w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać niezwykle pięknych kobiet, nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym. Ja to tylko tutaj zostawię.
Do góry